home / cz / en

Ostrov Bjorøyna - Norsko

Představujeme Vám prodej privátního ostrova Bjorøyna o velikosti cca 51,6 ha, který se rozprostírá na jihozápadním pobřeží Norska, přibližně dvě hodiny cesty severně od druhého největšího norského města Bergen. Celá tato oblast je charakteristická krásnou přírodou se spoustou ostrovů a zátok, které jsou ideálním místem pro plachtění a rybaření.

Zázemí na ostrově tvoří hlavní dvoupodlažní dům s pěti ložnicemi a dva typické skandinávské domy přímo u mola s překrásným výhledem na otevřené moře, které mohou sloužit jako ubytování pro hosty nebo loděnice. Dále zde stojí i několik menších přístřešků na skladování dřeva, sportovního či rybářského vybavení apod.

Domy jsou vytápěny elektřinou přivedenou z blízké pevniny (některé pokoje mají topení v podlaze), v hlavním domě je navíc krb na dřevo. Pitná voda se získává přes pískové filtrační zařízení, odpadní voda se jímá do septiku. Ostrov je tak obyvatelný po celý rok, přičemž léta zde bývají teplá a moře klidné, zatímco zimy mrazivé s bouřlivým mořem.

Z celkové plochy ostrova cca 51,6 ha je na prodej 51,5 ha (včetně zázemí) a zbývajících 0,1 ha patří jinému majiteli, který si v západní části ostrova postavil malý prázdninový dům a využívá ho pouze několik týdnů v létě.


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x