home / cz / en

Ostrov Flatholmen - Norsko

Představujeme Vám prodej privátního ostrova Flatholmen s rozlohou necelý jeden hektar, který se nachází několik desítek metrů od pevniny na jižním pobřeží Norska. Snadno dostupný je z mezinárodního letiště v Kristiansandu, odkud je vzdálený přibližně 35 km, tedy půl hodiny cesty autem a poté už jen pár minut lodí.

Flatholmen je malý kamenitý ostrov částečně pokrytý jehličnany a obklopený necelými 400 metry pobřeží, které omývají křišťálově čisté vody fjordu Oksefjorden. K ostrovu rovněž náleží pozemek na pevnině s velkou loděnicí pro skladování lodí i veškerého rybářského vybavení, vlastním molem a čtyřmi parkovacími místy pro osobní automobily.

Přímo na ostrově se nachází zcela nové přístaviště s hlubokým dokem a betonovou základovou deskou pro stavbu dvou loděnic. Zázemí pro majitele poskytuje stylový srub se třemi ložnicemi, jídelním koutem s kuchyní a útulným obývacím pokojem. Celý srub obklopuje dřevěná terasa, která poskytuje ničím nerušené panoramatické výhledy na členité pobřeží zálivu a zalesněné sousední ostrovy, Støleholmen na severu či na jihu Okse.

Ostrov má díky své poloze snadný přístup na pevninu, odkud je to asi 10 minut jízdy autem do městečka Tangvall s veškerou občanskou vybaveností nebo do typické norské přístavní vesničky Høllen Brygge s několika obchody, restauracemi a velkou marinou, kam je lepší zvolit cestu lodí, stejně jako do vesničky Ny-Hellesund s vyhlášenou kavárnou.


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x