home / cz / en

Ostrov Reids Island - Kanada, Nové Skotsko

Představujeme Vám prodej privátního ostrova Reids Island s rozlohou více než 82 hektarů, který se rozprostírá na východním pobřeží druhé nejmenší kanadské provincie Nové Skotsko, přímo naproti malebným vesničkám Holland Harbor a Bickerton West.

Reids Island je neobydlený ostrov lemovaný štěrkovým pobřežím a temně modrým oceánem, v jehož vodách lze pozorovat velryby, tuleně a delfíny. Podstatnou část jeho plochy tvoří obrovské přírodní jezero a husté jehličnaté lesy, které místy přecházejí v travnaté planiny. K ostrovu rovněž náleží pozemek na pevnině s přístupovou cestou nedaleko mola, odkud je to na ostrov jen pár minut lodí.

Místní klima je ovlivněno blízkostí kontinentu a dvěma mořskými proudy, studeným Labradorským a teplým Golfským. Díky tomu zde panuje velmi proměnlivé počasí s častými dešťovými přeháňkami. Průměrné zimní teploty se pohybují od 0 °C do mínus 15 °C, v létě pak dosahují příjemných 20 °C až 25 °C. Ideálními měsíci pro jeho návštěvu jsou proto květen až říjen, kdy převládá teplejší počasí a dny jsou delší než noci.

Ostrov nabízí velký potenciál pro další rozvoj a to nejen díky snadné dostupnosti z pevniny, ale především díky překrásné čisté přírodě a působivé mořské scenérii. V jeho okolí se navíc nachází spousta zajímavých míst, která stojí za to navštívit, ať už tradiční rybářské vesnice, majestátní majáky na útesech nebo národní parky s velkým množstvím turistických stezek. A jelikož je Nové Skotsko vyhlášeno také svou svěží a čerstvou kuchyní, kvalitním vínem či dobrým pivem, na své si zde přijdou i všichni gurmáni.


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x