home / cz / en

Ostrov Fregate Island Private - Seychely

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Fregate Island Private o rozloze 2,19 km², který je jedním z nejodlehlejších žulových ostrovů ze skupiny tzv. Vnitřních ostrovů. Od hlavního seychelského ostrova Mahé je vzdálen přibližně 50 km směrem na východ, tedy hodinu plavby lodí nebo 15 minut vrtulníkem.

Ostrov je skutečným tropickým rájem s bujnou vegetací, stovkami druhů exotického ptactva a s více než dvěma tisíci volně žijícími želvami obrovskými pocházejícími z atolu Aldabra. Obklopen je sedmi běloskvoucími písečnými plážemi, které pozvolna přecházejí v tyrkysový oceán, jehož teplota může v lagunách dosahovat až 30 °C, přičemž viditelnost pod hladinou je více než 30 metrů.

Nejvyhledávanějšími zážitkovými aktivitami jsou proto potápění a šnorchlování, které odhalují naprosto úchvatný podmořský svět s různobarevnými korály, mořskými karetami a nepřeberným množstvím ryb. A i když jsou Seychely pro návštěvu vhodné v kterékoliv roční době, podmínky pro potápění jsou nejpříznivější od března do května nebo od září do konce listopadu.

Zázemí na ostrově poskytuje 17 luxusních vil s privátním bazénem a překrásnými výhledy na Indický oceán, které je možné si pronajmout, přičemž největší komfort a soukromí nabízí tři velkorysé rezidence na svém vlastním poloostrově. Pro hosty je rovněž zajištěno celodenní stravování, ochutnat tak mohou pokrmy z čerstvých surovin vypěstovaných na ekologických plantážích ostrova a samozřejmě také velké množství místních ryb a mořských plodů.

Video ke zhlédnutí:


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x