home / cz / en

Ostrov Spectacle - Kanada, Nové Skotsko

Představujeme Vám prodej privátního ostrova Spectacle o velikosti 4 hektary, který se nachází v oblasti Nového Skotska, jen pár minut lodí od pobřeží Indian Point v zálivu Mahone Bay, tedy hodinu jízdy autem od Halifaxu s mezinárodním letištěm Stanfield.

Spectacle je malý, částečně zalesněný ostrov obklopený písečno-oblázkovým pobřežím, které omývají křišťálově čisté vody zálivu Mahone Bay, jedné z nejvyhledávanějších jachtařských oblastí Severní Ameriky. Díky své poloze má snadný přístup na pevninu s malebnými přímořskými městečky a tedy veškerou občanskou vybaveností, jako jsou obchody, kavárny, restaurace a bary, muzea, umělecké galerie nebo golfová hřiště.

Přímo uprostřed ostrova stojí několik pestrobarevných, komfortně zařízených domků, vybudovaných v letech 2012 a 2013 podle tradičních místních rybáren. Hlavní dům poskytuje majitelům veškeré potřebné zázemí, včetně stylového obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní, dva menší domky slouží pouze pro účel přespaní. Kolem dokola se rozprostírá dřevěná terasa s překrásnými panoramatickými výhledy na Atlantský oceán a sousední ostrovy.


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x