home / cz / en
header
 

Aktuálně

Resort Villas Valriche představil novou kolekci moderních vil
28.08.2019

Golfový resort Villas Valriche na ostrově Mauricius představil novou kolekci luxusních vil „Contemporary Villa Collection“ s úchvatnými výhledy na Indický oceán a golfové hřiště Heritage Golf Club, kterou pro něj exkluzivně navrhl renomovaný jihoafrický architekt Greg Scott v moderním designu inspirovaném krásou okolní tropické přírody.

„Contemporary Villa Collection“ zahrnuje tři typy vil - přízemní Glow a Bliss a jednopodlažní vilu Pure, jejichž koncepce vychází ze současného trendu propojujícího jednoduché, čisté linie s přírodními materiály a zemitou barevností. Všechny vily disponují prostornými, velmi vzdušnými interiéry, které se maximálně otevírají venkovní zeleni. Obklopeny jsou částečně zastřešenými terasami plynule přecházejícími do elegantní zahrady s vlastním bazénem. Vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé automaticky získáváte pro sebe i svou rodinu členství v golfovém klubu Heritage Golf Club. S koupí nemovitosti rovněž splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Společnost Bling-Bling pošesté na D+D REAL Czech Masters!
20.08.2019

Společnost Bling-Bling ani letos nechyběla v Albatross Golf Resortu u Prahy, kde se od 15. do 18. srpna konal 6. ročník prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters, který poctily svou přítomností hvězdy světového golfu Ernie Els, Lee Westwood nebo Padraig Harrington.

Společnost Bling-Bling spojila tento svátek českého golfu tradičně s prezentací unikátních rezidenčních projektů na Seychelách a Mauriciu, které osobně představila zakladatelka společnosti paní Jana Štefánková a její tým. Exkluzivně pro Czech Masters pak společnost Bling-Bling zařadila do své prodejní nabídky úplnou novinku - jeden z nejlepších evropských developerských projektů současnosti a vůbec nejluxusnější rezidenční projekt Rakouska - SkyLounge Mondsee, který jistě ocení nejen golfisté. Pozvání do Bling-Bling showroomu přijala spousta milých hostů, až z Jihoafrické republiky přicestoval bývalý ředitel prodeje Eden Island pan Peter Smith a na luxusní šampaňské se po hře nechal zlákat i současný rydercupový kapitán týmu Evropy Padraig Harrington nebo nyní již dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters, sympatický Belgičan Thomas Pieters.

Společnost Bling-Bling děkuje za Vaši návštěvu!

 


Více
Prodej luxusních apartmánů s impozantními výhledy na jezero Mondsee
08.07.2019

Představujeme Vám přední evropský developerský projekt současnosti - SKYLOUNGE MONDSEE v nejatraktivnějším rakouském regionu Salzkammergut - Solná komora, který získal prestižní mezinárodní ocenění European Property Awards jako Nejlepší rezidenční projekt Rakouska a zařadil se tak mezi nejvýznamnější a nejinovativnější realitní projekty světa.

Celý projekt tvoří 3 moderní rezidence s impozantními výhledy na křišťálově čisté jezero Mondsee a úchvatnou alpskou scenérii. Uvnitř rezidencí se nachází 11 luxusních apartmánů s unikátní plochou 159 až 386 m², jejichž dominantou jsou prosluněné panoramatické terasy s privátním spa, saunou a vyhřívaným bazénem. Pokud tedy i Vy chcete vlastnit některý z těchto exkluzivních apartmánů kombinujících nejvyšší možnou kvalitu, luxus a pohodlí, máte nyní jedinečnou příležitost. Z jedenácti apartmánů je již pět prodáno a to ještě před samotným dokončením stavby plánovaným na léto 2020. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Navštivte nás na D+D REAL Czech Masters 2019!
28.06.2019

Společnost Bling-Bling je již pošesté partnerem prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters, který se uskuteční od 15. do 18. srpna 2019 v Albatross Golf Resortu u Prahy. Bling-Bling showroom naleznete v turnajové vesničce hned vedle golfové klubovny.

Přijměte proto pozvání zakladatelky společnosti Bling-Bling paní Jany Štefánkové na tuto výjimečnou sportovní událost, kterou ozdobí svou přítomností hvězdy světového golfu Ernie Els, Lee Westwood nebo Padraig Harrington. V Bling-Bling showroomu Vám u skleničky šampaňského představíme naši exkluzivní nabídku privátních ostrovů po celém světě i absolutní novinku, jeden z nejlepších evropských developerských projektů současnosti a vůbec nejluxusnější rezidenční projekt Rakouska - SkyLounge Mondsee. V průběhu celého turnaje se pak můžete těšit na bohatý doprovodný program, který nabídne golfové exhibice a soutěže. Více informací na http://www.czechmasters.cz.

 

Více
Jana Štefánková hostem Velké ceny Monaka F1
30.05.2019

Poslední květnový týden se již tradičně v ulicích Monte Carla představila motoristická elita Formule 1 v čele s pětinásobným mistrem světa Lewisem Hamiltonem. Tuto vysoce prestižní sportovní a společenskou událost si každoročně nenechají ujít stovky tisíc fanoušků i celá řada zajímavých hostů a celebrit.

Výjimečný zážitek si z legendárního monackého okruhu přivezla také zakladatelka společnosti Bling-Bling paní Jana Štefánková, která akci navštívila na základě pozvání paní Lenky Bechyňové, majitelky Hodinářství Bechyně, které jako první v ČR získalo zastoupení ikonické hodinářské značky ROLEX. Tato věhlasná švýcarská manufaktura si pro své hosty připravila bohatý program, který mimo jiné zahrnoval setkání s jedním z nejlepších jezdců historie Formule 1 sirem Jackie Stewartem, s bývalým australským pilotem F1, charismatickým Markem Webberem nebo s hvězdnou ambasadorkou značky ROLEX a nejúspěšnější lyžařkou všech dob Lindsey Vonn s doprovodem, hokejistou NHL P.K. Subbanem.

 

Více
Nový butikový resort Enchanted Waterfront exkluzivně u společnosti Bling-Bling!
12.04.2019

Získali jsme exkluzivní zastoupení na prodej elegantních koloniálních vil s vlastní písečnou pláží a marinou v novém butikovém resortu Enchanted Waterfront na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, v blízkosti luxusních resortů Eden Island a Pangia Beach.

Limitovaná prodejní nabídka zahrnuje pouhých pět dvoupodlažních koloniálních vil se zastavěnou plochou 354 m², které se nacházejí na pozemcích o velikosti 500 m² s překrásným výhledem na sousední ostrov Eden Island, tropickou zahradou, privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž. Všechny vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně výjimečný projekt, o který je od počátku mimořádný zájem, je jedna z pěti vil již prodaná, a to před samotným zahájením prodeje. Pro zaslání aktuální nabídky včetně ceníku nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Little Whale Cay - bahamský ostrovní ráj na prodej!
17.01.2019

Little Whale Cay patřící do skupiny ostrovů Berry v samém srdci Baham je po téměř padesáti letech opět na prodej. Novým majitelům nabízí soukromý tropický ráj s luxusním zázemím a maximálním vyžitím, co se týče vodních sportů i dalších zážitkových aktivit. Bonusem navíc je jeho snadná dostupnost z Floridy.

Ostrov o rozloze 38 hektarů lemují bílé písečné pláže a teplé tyrkysové laguny, které jsou jako stvořené pro koupání, potápění a šnorchlování. Dokonalé zázemí poskytují tři plně vybavené domy - luxusní hlavní rezidence a dvě vilky pro hosty, všechny s výhledem na oceán, upravenou tropickou zahradou, venkovními terasami, Wi-Fi připojením a dalšími moderními technologiemi. Komfort na ostrově dále zvyšuje bazén, soukromá přistávací dráha, přístav s loděmi na rybaření, tenisový kurt či fitness centrum a k dispozici jsou také mořské kajaky, plachetnice či vybavení pro kitesurfing. Little Whale Cay je zkrátka ideálním místem pro všechny, kteří touží nejen po odpočinku a relaxaci, ale i sportovním vyžití a zábavě.

 

Více
Isle à Quatre - jeden z nejkrásnějších karibských ostrovů na prodej!
16.01.2019

Představujeme prodej privátního ostrova Isle à Quatre ze souostroví Svatý Vincenc a Grenadiny, který je jedním z posledních nedevelopovaných ostrovů Karibiku. Nabízí tak jedinečnou příležitost pro stavbu velkorysé rezidence nebo luxusního hotelového resortu.

Isle à Quatre se rozprostírá jižně od ostrovů Martinik a Svatá Lucie a je snadno dostupný jak z USA, tak Evropy. Na jeho 152 hektarech naleznete vše, co splňuje představu tropického ráje - bílé písečné pláže, malebné zátoky s korálovými útesy, šťavnatou vegetaci či pahorky poskytující dech beroucí výhledy na oceán. K tomu navíc fantastické klima bez rizika hurikánů. Potenciál ostrova pro další rozvoj je tedy obrovský, přičemž povolení k výstavbě byla již legislativně schválena parlamentem na Svatém Vincenci a k dispozici je také inženýrská studie i odhad nákladů na nezbytnou infrastrukturu. Koupě ostrova pak zajistí novým majitelům značné výhody, včetně daňových úlev a nároku na získání občanství Svatého Vincence.

 

Více
Největší privátní ostrov jižního Pacifiku na prodej!
09.11.2018

Představujeme Vám absolutní novinku - prodej největšího privátního ostrova v jižním Pacifiku s neuvěřitelnou rozlohou 2.330 hektarů, který je vzdálený pouhých 18 minut vrtulníkem z Wellingtonu, hlavního města Nového Zélandu. Jeho prodejní cena je 9,5 milionů dolarů a lze ho kupovat do osobního vlastnictví.

Jedná se o překrásný zelený ostrov s panenskou, místy divokou původní přírodou, který je protkán pěšími stezkami svažujícími se ze zalesněných kopců k malebným písčitým zátokám. Kromě rozmanité flóry a fauny i bohatého podmořského života se mohou noví majitelé těšit také na dokonalé zázemí, co se týče bydlení, infrastruktury a inženýrských sítí. A nechybí zde ani pro tuto oblast typická ovčí farma, která se stará o tři tisíce ovcí, alpaky, krávy či pštrosy. Nejen díky tomu je tento kouzelný ostrov uprostřed nejslunnějšího novozélandského regionu Marlborough Sounds naprosto soběstačný a nezávislý na okolí. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Prodej privátních ostrovů exkluzivně u společnosti Bling-Bling!
30.10.2018

Společnost Bling-Bling získala výhradní zastoupení Vladi Private Islands, největší a nejznámější agentury specializující se na prodej a pronájem soukromých ostrovů po celém světě. Vedle Německa, Kanady, Nového Zélandu a Číny má tak i Česká republika svého zástupce na trhu s touto výjimečnou komoditou.

Od roku 1971 prodala německá společnost Farhada Vladiho rekordních 2.654 ostrovů po celém světě. Pokud se tedy i Vy chcete zařadit mezi majitele těchto zelených skvostů, máte nyní jedinečnou příležitost. Vybírat přitom můžete z veřejné i neveřejné databáze Vladi Private Islands čítající kolem 280 ostrovů na prodej a 230 ostrovů na pronájem ve vodách Indického oceánu, Karibiku, Středozemního moře, v blízkosti Austrálie, Kanady nebo kdekoliv jinde na světě. To vše navíc z pohodlí reprezentativní kanceláře společnosti Bling-Bling v historickém centru Prahy, která zajistí veškerý servis spojený s nákupem. Aktuální nabídku ostrovů naleznete na: https://www.vladi-private-islands.de.

 

Více
Partneři

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x