home / cz / en
header
 

Aktuálně

Prodej luxusních apartmánů s impozantními výhledy na jezero Mondsee
08.07.2019

Představujeme Vám přední evropský developerský projekt současnosti - SKYLOUNGE MONDSEE v nejatraktivnějším rakouském regionu Salzkammergut - Solná komora, který získal prestižní mezinárodní ocenění European Property Awards jako Nejlepší rezidenční projekt Rakouska a zařadil se tak mezi nejvýznamnější a nejinovativnější realitní projekty světa.

Celý projekt tvoří 3 moderní rezidence s impozantními výhledy na křišťálově čisté jezero Mondsee a úchvatnou alpskou scenérii. Uvnitř rezidencí se nachází 11 luxusních apartmánů s unikátní plochou 159 až 386 m², jejichž dominantou jsou prosluněné panoramatické terasy s privátním spa, saunou a vyhřívaným bazénem. Pokud tedy i Vy chcete vlastnit některý z těchto exkluzivních apartmánů kombinujících nejvyšší možnou kvalitu, luxus a pohodlí, máte nyní jedinečnou příležitost. Z jedenácti apartmánů je již pět prodáno a to ještě před samotným dokončením stavby plánovaným na léto 2020. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Navštivte nás na D+D REAL Czech Masters 2019!
28.06.2019

Společnost Bling-Bling je již pošesté partnerem prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters, který se uskuteční od 15. do 18. srpna 2019 v Albatross Golf Resortu u Prahy. Bling-Bling showroom naleznete v turnajové vesničce hned vedle golfové klubovny.

Přijměte proto pozvání zakladatelky společnosti Bling-Bling paní Jany Štefánkové na tuto výjimečnou sportovní událost, kterou ozdobí svou přítomností hvězdy světového golfu Ernie Els, Lee Westwood nebo Padraig Harrington. V Bling-Bling showroomu Vám u skleničky šampaňského představíme naši exkluzivní nabídku privátních ostrovů po celém světě i absolutní novinku, jeden z nejlepších evropských developerských projektů současnosti a vůbec nejluxusnější rezidenční projekt Rakouska - SkyLounge Mondsee. V průběhu celého turnaje se pak můžete těšit na bohatý doprovodný program, který nabídne golfové exhibice a soutěže. Více informací na http://www.czechmasters.cz.

 

Více
Jana Štefánková hostem Velké ceny Monaka F1
30.05.2019

Poslední květnový týden se již tradičně v ulicích Monte Carla představila motoristická elita Formule 1 v čele s pětinásobným mistrem světa Lewisem Hamiltonem. Tuto vysoce prestižní sportovní a společenskou událost si každoročně nenechají ujít stovky tisíc fanoušků i celá řada zajímavých hostů a celebrit.

Výjimečný zážitek si z legendárního monackého okruhu přivezla také zakladatelka společnosti Bling-Bling paní Jana Štefánková, která akci navštívila na základě pozvání paní Lenky Bechyňové, majitelky Hodinářství Bechyně, které jako první v ČR získalo zastoupení ikonické hodinářské značky ROLEX. Tato věhlasná švýcarská manufaktura si pro své hosty připravila bohatý program, který mimo jiné zahrnoval setkání s jedním z nejlepších jezdců historie Formule 1 sirem Jackie Stewartem, s bývalým australským pilotem F1, charismatickým Markem Webberem nebo s hvězdnou ambasadorkou značky ROLEX a nejúspěšnější lyžařkou všech dob Lindsey Vonn s doprovodem, hokejistou NHL P.K. Subbanem.

 

Více
Nový butikový resort Enchanted Waterfront exkluzivně u společnosti Bling-Bling!
12.04.2019

Získali jsme exkluzivní zastoupení na prodej elegantních koloniálních vil s vlastní písečnou pláží a marinou v novém butikovém resortu Enchanted Waterfront na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, v blízkosti luxusních resortů Eden Island a Pangia Beach.

Limitovaná prodejní nabídka zahrnuje pouhých pět dvoupodlažních koloniálních vil se zastavěnou plochou 354 m², které se nacházejí na pozemcích o velikosti 500 m² s překrásným výhledem na sousední ostrov Eden Island, tropickou zahradou, privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž. Všechny vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně výjimečný projekt, o který je od počátku mimořádný zájem, je jedna z pěti vil již prodaná, a to před samotným zahájením prodeje. Pro zaslání aktuální nabídky včetně ceníku nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Little Whale Cay - bahamský ostrovní ráj na prodej!
17.01.2019

Little Whale Cay patřící do skupiny ostrovů Berry v samém srdci Baham je po téměř padesáti letech opět na prodej. Novým majitelům nabízí soukromý tropický ráj s luxusním zázemím a maximálním vyžitím, co se týče vodních sportů i dalších zážitkových aktivit. Bonusem navíc je jeho snadná dostupnost z Floridy.

Ostrov o rozloze 38 hektarů lemují bílé písečné pláže a teplé tyrkysové laguny, které jsou jako stvořené pro koupání, potápění a šnorchlování. Dokonalé zázemí poskytují tři plně vybavené domy - luxusní hlavní rezidence a dvě vilky pro hosty, všechny s výhledem na oceán, upravenou tropickou zahradou, venkovními terasami, Wi-Fi připojením a dalšími moderními technologiemi. Komfort na ostrově dále zvyšuje bazén, soukromá přistávací dráha, přístav s loděmi na rybaření, tenisový kurt či fitness centrum a k dispozici jsou také mořské kajaky, plachetnice či vybavení pro kitesurfing. Little Whale Cay je zkrátka ideálním místem pro všechny, kteří touží nejen po odpočinku a relaxaci, ale i sportovním vyžití a zábavě.

 

Více
Isle à Quatre - jeden z nejkrásnějších karibských ostrovů na prodej!
16.01.2019

Představujeme prodej privátního ostrova Isle à Quatre ze souostroví Svatý Vincenc a Grenadiny, který je jedním z posledních nedevelopovaných ostrovů Karibiku. Nabízí tak jedinečnou příležitost pro stavbu velkorysé rezidence nebo luxusního hotelového resortu.

Isle à Quatre se rozprostírá jižně od ostrovů Martinik a Svatá Lucie a je snadno dostupný jak z USA, tak Evropy. Na jeho 152 hektarech naleznete vše, co splňuje představu tropického ráje - bílé písečné pláže, malebné zátoky s korálovými útesy, šťavnatou vegetaci či pahorky poskytující dech beroucí výhledy na oceán. K tomu navíc fantastické klima bez rizika hurikánů. Potenciál ostrova pro další rozvoj je tedy obrovský, přičemž povolení k výstavbě byla již legislativně schválena parlamentem na Svatém Vincenci a k dispozici je také inženýrská studie i odhad nákladů na nezbytnou infrastrukturu. Koupě ostrova pak zajistí novým majitelům značné výhody, včetně daňových úlev a nároku na získání občanství Svatého Vincence.

 

Více
Největší privátní ostrov jižního Pacifiku na prodej!
09.11.2018

Představujeme Vám absolutní novinku - prodej největšího privátního ostrova v jižním Pacifiku s neuvěřitelnou rozlohou 2.330 hektarů, který je vzdálený pouhých 18 minut vrtulníkem z Wellingtonu, hlavního města Nového Zélandu. Jeho prodejní cena je 9,5 milionů dolarů a lze ho kupovat do osobního vlastnictví.

Jedná se o překrásný zelený ostrov s panenskou, místy divokou původní přírodou, který je protkán pěšími stezkami svažujícími se ze zalesněných kopců k malebným písčitým zátokám. Kromě rozmanité flóry a fauny i bohatého podmořského života se mohou noví majitelé těšit také na dokonalé zázemí, co se týče bydlení, infrastruktury a inženýrských sítí. A nechybí zde ani pro tuto oblast typická ovčí farma, která se stará o tři tisíce ovcí, alpaky, krávy či pštrosy. Nejen díky tomu je tento kouzelný ostrov uprostřed nejslunnějšího novozélandského regionu Marlborough Sounds naprosto soběstačný a nezávislý na okolí. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Prodej privátních ostrovů exkluzivně u společnosti Bling-Bling!
30.10.2018

Společnost Bling-Bling získala výhradní zastoupení Vladi Private Islands, největší a nejznámější agentury specializující se na prodej a pronájem soukromých ostrovů po celém světě. Vedle Německa, Kanady, Nového Zélandu a Číny má tak i Česká republika svého zástupce na trhu s touto výjimečnou komoditou.

Od roku 1971 prodala německá společnost Farhada Vladiho rekordních 2.654 ostrovů po celém světě. Pokud se tedy i Vy chcete zařadit mezi majitele těchto zelených skvostů, máte nyní jedinečnou příležitost. Vybírat přitom můžete z veřejné i neveřejné databáze Vladi Private Islands čítající kolem 280 ostrovů na prodej a 230 ostrovů na pronájem ve vodách Indického oceánu, Karibiku, Středozemního moře, v blízkosti Austrálie, Kanady nebo kdekoliv jinde na světě. To vše navíc z pohodlí reprezentativní kanceláře společnosti Bling-Bling v historickém centru Prahy, která zajistí veškerý servis spojený s nákupem. Aktuální nabídku ostrovů naleznete na: https://www.vladi-private-islands.de.

 

Více
Golfová exhibice na Vltavě
26.08.2018

Golfovou exhibicí na Vltavě odstartoval i letošní pátý ročník D+D REAL Czech Masters, kde se představily hlavní hvězdy tohoto prestižního golfového turnaje ze série European Tour - Danny Willett, Lee Westwood, John Daly nebo Padraig Harrington.

Atraktivní sportovní akce v historickém centru Prahy se kromě profesionálních hráčů zúčastnili také děti zapojené v projektu Se školou na golf a partneři turnaje, kteří si mohli vyzkoušet, jak obtížné je z lodi nedaleko Karlova mostu trefit ponton s greenem. Bez problému tento nelehký úkol zvládla zakladatelka společnosti Bling-Bling Jana Štefánková, která tvořila tým se slavným irským golfistou Padraigem Harringtonem. Všechny aktéry podpořili přihlížející novináři a golfoví fanoušci, kteří si tuto netradiční exhibici na pozadí malebných pražských panoramat nemohli nechat ujít.

 


Více
Navštivte nás na D+D REAL Czech Masters 2018!
22.06.2018

Pátý ročník prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters se uskuteční od 23. do 26. srpna 2018 v Albatross Golf Resortu u Prahy. Společnost Bling-Bling bude opět při tom!

Přijměte proto pozvání zakladatelky společnosti paní Jany Štefánkové na tuto výjimečnou sportovní událost, kterou ozdobí svou přítomností hvězdy světového golfu Danny Willett, Lee Westwood nebo John Daly. Bling-Bling showroom naleznete v turnajové vesničce již tradičně hned vedle golfové klubovny. U skleničky šampaňského Vám představíme rezidenční projekty na Seychelách a Mauriciu - Eden Island Seychelles, Pangia Beach Seychelles, Zil Pasyon Residences Seychelles a Villas Valriche Mauritius. V průběhu celého turnaje se pak můžete těšit na bohatý doprovodný program, který odstartuje golfová exhibice na Vltavě s autogramiádou hráčů. Více informací na http://www.czechmasters.cz.

 

Více
Partneři

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x