home / cz / en / ru
Kontakt

Aktuálně

„Private Islands for Sale & for Rent“ - limitovaná edice kalendáře pro rok 2022
01.01.2022

Ve spolupráci s nejvýznamnějším mezinárodním prodejcem ostrovů Vladi Private Islands jsme pro letošní rok připravili velmi speciální edici kalendáře „Private Islands for Sale & for Rent 2022“. Kalendář představuje výběr jedinečných privátních ostrovů z celého světa, které jsou aktuálně na prodej a pronájem a společně s nimi také velmi neobvyklé ostrovy, které jsme si Vám netroufli nabídnout.

Kalendář si můžete prohlédnout zde.

„Private Islands for Sale & for Rent“ - limitovaná edice kalendáře pro rok 2022
 

Farhad Vladi o privátních ostrovech - exkluzivně pro internetový portál Seznam.cz
03.09.2020

Na základě spolupráce se společností Bling-Bling poskytl Farhad Vladi exkluzivní rozhovor nejnavštěvovanějšímu českému internetovému portálu Seznam.cz. Rozhovor přináší ohlédnutí za padesátiletou historií tohoto nejvýznamnějšího mezinárodního prodejce ostrovů, odhaluje konkrétní čísla prodejů i další zajímavé informace ze zákulisí tohoto byznysu. Současně se věnuje také aktuálním tématům souvisejícím s koronavirovou pandemií a jejím vlivem na celosvětový trh s ostrovy.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
 

Více
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
07.11.2019

Zakladatelka společnosti Bling-Bling Jana Štefánková poskytla exkluzivní rozhovor jednomu z nejprodávanějších zpravodajsko-společenských týdeníků - magazínu Týden, ve kterém nechala nahlédnout do svého pracovního i soukromého života od úplných začátků až po současnost.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
 

Více
Resort Villas Valriche představil novou kolekci moderních vil
28.08.2019

Golfový resort Villas Valriche na ostrově Mauricius představil novou kolekci luxusních vil „Contemporary Villa Collection“ s úchvatnými výhledy na Indický oceán a golfové hřiště Heritage Golf Club, kterou pro něj exkluzivně navrhl renomovaný jihoafrický architekt Greg Scott v moderním designu inspirovaném krásou okolní tropické přírody.

„Contemporary Villa Collection“ zahrnuje tři typy vil - přízemní Glow a Bliss a jednopodlažní vilu Pure, jejichž koncepce vychází ze současného trendu propojujícího jednoduché, čisté linie s přírodními materiály a zemitou barevností. Všechny vily disponují prostornými, velmi vzdušnými interiéry, které se maximálně otevírají venkovní zeleni. Obklopeny jsou částečně zastřešenými terasami plynule přecházejícími do elegantní zahrady s vlastním bazénem. Vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé automaticky získáváte pro sebe i svou rodinu členství v golfovém klubu Heritage Golf Club. S koupí nemovitosti rovněž splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Společnost Bling-Bling pošesté na D+D REAL Czech Masters!
20.08.2019

Společnost Bling-Bling ani letos nechyběla v Albatross Golf Resortu u Prahy, kde se od 15. do 18. srpna konal 6. ročník prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters, který poctily svou přítomností hvězdy světového golfu Ernie Els, Lee Westwood nebo Padraig Harrington.

Společnost Bling-Bling spojila tento svátek českého golfu tradičně s prezentací unikátních rezidenčních projektů na Seychelách a Mauriciu, které osobně představila zakladatelka společnosti paní Jana Štefánková a její tým. Exkluzivně pro Czech Masters pak společnost Bling-Bling zařadila do své prodejní nabídky úplnou novinku - jeden z nejlepších evropských developerských projektů současnosti a vůbec nejluxusnější rezidenční projekt Rakouska - SkyLounge Mondsee, který jistě ocení nejen golfisté. Pozvání do Bling-Bling showroomu přijala spousta milých hostů, až z Jihoafrické republiky přicestoval bývalý ředitel prodeje Eden Island pan Peter Smith a na luxusní šampaňské se po hře nechal zlákat i současný rydercupový kapitán týmu Evropy Padraig Harrington nebo nyní již dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters, sympatický Belgičan Thomas Pieters.

Společnost Bling-Bling děkuje za Vaši návštěvu!

 


Více
Prodej luxusních apartmánů s impozantními výhledy na jezero Mondsee
08.07.2019

Představujeme Vám přední evropský developerský projekt současnosti - SKYLOUNGE MONDSEE v nejatraktivnějším rakouském regionu Salzkammergut - Solná komora, který získal prestižní mezinárodní ocenění European Property Awards jako Nejlepší rezidenční projekt Rakouska a zařadil se tak mezi nejvýznamnější a nejinovativnější realitní projekty světa.

Celý projekt tvoří 3 moderní rezidence s impozantními výhledy na křišťálově čisté jezero Mondsee a úchvatnou alpskou scenérii. Uvnitř rezidencí se nachází 11 luxusních apartmánů s unikátní plochou 159 až 386 m², jejichž dominantou jsou prosluněné panoramatické terasy s privátním spa, saunou a vyhřívaným bazénem. Pokud tedy i Vy chcete vlastnit některý z těchto exkluzivních apartmánů kombinujících nejvyšší možnou kvalitu, luxus a pohodlí, máte nyní jedinečnou příležitost. Z jedenácti apartmánů je již pět prodáno a to ještě před samotným dokončením stavby plánovaným na léto 2020. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Navštivte nás na D+D REAL Czech Masters 2019!
28.06.2019

Společnost Bling-Bling je již pošesté partnerem prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters, který se uskuteční od 15. do 18. srpna 2019 v Albatross Golf Resortu u Prahy. Bling-Bling showroom naleznete v turnajové vesničce hned vedle golfové klubovny.

Přijměte proto pozvání zakladatelky společnosti Bling-Bling paní Jany Štefánkové na tuto výjimečnou sportovní událost, kterou ozdobí svou přítomností hvězdy světového golfu Ernie Els, Lee Westwood nebo Padraig Harrington. V Bling-Bling showroomu Vám u skleničky šampaňského představíme naši exkluzivní nabídku privátních ostrovů po celém světě i absolutní novinku, jeden z nejlepších evropských developerských projektů současnosti a vůbec nejluxusnější rezidenční projekt Rakouska - SkyLounge Mondsee. V průběhu celého turnaje se pak můžete těšit na bohatý doprovodný program, který nabídne golfové exhibice a soutěže. Více informací na http://www.czechmasters.cz.

 

Více
Jana Štefánková hostem Velké ceny Monaka F1
30.05.2019

Poslední květnový týden se již tradičně v ulicích Monte Carla představila motoristická elita Formule 1 v čele s pětinásobným mistrem světa Lewisem Hamiltonem. Tuto vysoce prestižní sportovní a společenskou událost si každoročně nenechají ujít stovky tisíc fanoušků i celá řada zajímavých hostů a celebrit.

Výjimečný zážitek si z legendárního monackého okruhu přivezla také zakladatelka společnosti Bling-Bling paní Jana Štefánková, která akci navštívila na základě pozvání paní Lenky Bechyňové, majitelky Hodinářství Bechyně, které jako první v ČR získalo zastoupení ikonické hodinářské značky ROLEX. Tato věhlasná švýcarská manufaktura si pro své hosty připravila bohatý program, který mimo jiné zahrnoval setkání s jedním z nejlepších jezdců historie Formule 1 sirem Jackie Stewartem, s bývalým australským pilotem F1, charismatickým Markem Webberem nebo s hvězdnou ambasadorkou značky ROLEX a nejúspěšnější lyžařkou všech dob Lindsey Vonn s doprovodem, hokejistou NHL P.K. Subbanem.

 

Více
Nový butikový resort Enchanted Waterfront exkluzivně u společnosti Bling-Bling!
12.04.2019

Získali jsme exkluzivní zastoupení na prodej elegantních koloniálních vil s vlastní písečnou pláží a marinou v novém butikovém resortu Enchanted Waterfront na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, v blízkosti luxusních resortů Eden Island a Pangia Beach.

Limitovaná prodejní nabídka zahrnuje pouhých pět dvoupodlažních koloniálních vil se zastavěnou plochou 354 m², které se nacházejí na pozemcích o velikosti 500 m² s překrásným výhledem na sousední ostrov Eden Island, tropickou zahradou, privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž. Všechny vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně výjimečný projekt, o který je od počátku mimořádný zájem, je jedna z pěti vil již prodaná, a to před samotným zahájením prodeje. Pro zaslání aktuální nabídky včetně ceníku nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Isle à Quatre - jeden z nejkrásnějších karibských ostrovů na prodej!
16.01.2019

Představujeme prodej privátního ostrova Isle à Quatre ze souostroví Svatý Vincenc a Grenadiny, který je jedním z posledních nedevelopovaných ostrovů Karibiku. Nabízí tak jedinečnou příležitost pro stavbu velkorysé rezidence nebo luxusního hotelového resortu.

Isle à Quatre se rozprostírá jižně od ostrovů Martinik a Svatá Lucie a je snadno dostupný jak z USA, tak Evropy. Na jeho 152 hektarech naleznete vše, co splňuje představu tropického ráje - bílé písečné pláže, malebné zátoky s korálovými útesy, šťavnatou vegetaci či pahorky poskytující dech beroucí výhledy na oceán. K tomu navíc fantastické klima bez rizika hurikánů. Potenciál ostrova pro další rozvoj je tedy obrovský, přičemž povolení k výstavbě byla již legislativně schválena parlamentem na Svatém Vincenci a k dispozici je také inženýrská studie i odhad nákladů na nezbytnou infrastrukturu. Koupě ostrova pak zajistí novým majitelům značné výhody, včetně daňových úlev a nároku na získání občanství Svatého Vincence.

 

Více

Tato webová stránka používá soubory cookies.