home / cz / en / ru
Kontakt

Aktuálně

Moderní dotykové obrazovky podpoří výuku ve školách na ostrově Praslin
14.06.2023

Intervence seychelské honorární konzulky Jany Štefánkové a finanční podpora manželů Macháčkových umožnila darování dvou interaktivních dotykových obrazovek základní a střední škole na ostrově Praslin, které výrazně zlepší zážitek z výuky.

Jana Štefánková tak jako první ze seychelských honorárních konzulů dostála svým závazkům v rámci projektu „Adopting a District“, který byl představen během loňské mezinárodní konference seychelských honorárních konzulů. Velké poděkování přitom patří manželům Macháčkovým, kteří nákup obou interaktivních obrazovek financovali. Společně s Janou Štefánkovou také přihlíželi on-line přenosu slavnostního předávání za přítomnosti představitelů seychelské vlády, ředitelů obou škol, učitelů, žáků a studentů, kteří si pro hosty připravili bohatý doprovodný program.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

Jana Štefánková exkluzivně pro magazín Top Class
12.12.2022

Vánoční vydání luxusního magazínu Top Class přináší rozhovor s Janou Štefánkovou na téma investic do privátních ostrovů a luxusních nemovitostí, které jsou jednou z nejzajímavějších, nejbezpečnějších a nejstabilnějších forem uložení finančních prostředků.

Současně představuje i zajímavé novinky z prodejní nabídky společnosti Bling-Bling - jeden z nejluxusnějších developerských projektů na Seychelách resort Royal Palm Residences, naprosto výjimečný privátní ostrov Costaéres na severozápadním pobřeží Francie, jehož součástí je zámek z 19. století, finský SuperShe Island jako zástupce v posledních letech velmi oblíbených severských ostrovů nebo skutečný tropický ráj v podobě palmového ostrova Motu Teta ve Francouzské Polynésii.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

 

„Private Islands - what money can buy …“ - limitovaná edice kalendáře pro rok 2023
28.11.2022

Ve spolupráci s nejvýznamnějším mezinárodním prodejcem ostrovů, společností Vladi Private Islands jsme pro rok 2023 připravili novou edici kalendáře „Private Islands - what money can buy …“.

Kalendář představuje výběr jedinečných privátních ostrovů z celého světa, které aktuálně naleznete v naší prodejní nabídce. Pro porovnání jsme navíc ke každému ostrovu připojili zajímavé historické artefakty, ať už umělecké dílo nebo naprosto unikátní sběratelský kousek, které se na světových aukcích vydražily za srovnatelnou cenu.

 

Mezinárodní konference seychelských honorárních konzulů
31.10.2022

Jana Štefánková se ve dnech 25. až 28. října zúčastnila konference seychelských honorárních konzulů z celého světa, kterou každé dva roky pořádá Ministerstvo zahraničních věcí Seychelské republiky na hlavním ostrově Mahé.

Konferenci na téma „Využití příležitostí prostřednictvím diplomatických vztahů“ oficiálně zahájil prezident Seychelské republiky Wavel Ramkalawan, který poděkoval všem honorárním konzulům za jejich práci a pomoc v době pandemie COVID-19. Současně byly představeny nové projekty na podporu a propagaci Seychel, včetně projektu „Adopting a District“, jehož cílem je posílení spolupráce mezi konzuly a správci jednotlivých distriktů, aby lépe pochopili problémy a priority místní komunity a mohli tak přinést konkrétní pomoc.

 

„Private Islands for Sale & for Rent“ - limitovaná edice kalendáře pro rok 2022
01.01.2022

Ve spolupráci s nejvýznamnějším mezinárodním prodejcem ostrovů Vladi Private Islands jsme pro letošní rok připravili velmi speciální edici kalendáře „Private Islands for Sale & for Rent 2022“. Kalendář představuje výběr jedinečných privátních ostrovů z celého světa, které jsou aktuálně na prodej a pronájem a společně s nimi také velmi neobvyklé ostrovy, které jsme si Vám netroufli nabídnout.

Kalendář si můžete prohlédnout zde.

„Private Islands for Sale & for Rent“ - limitovaná edice kalendáře pro rok 2022
 

Farhad Vladi o privátních ostrovech - exkluzivně pro internetový portál Seznam.cz
03.09.2020

Na základě spolupráce se společností Bling-Bling poskytl Farhad Vladi exkluzivní rozhovor nejnavštěvovanějšímu českému internetovému portálu Seznam.cz. Rozhovor přináší ohlédnutí za padesátiletou historií tohoto nejvýznamnějšího mezinárodního prodejce ostrovů, odhaluje konkrétní čísla prodejů i další zajímavé informace ze zákulisí tohoto byznysu. Současně se věnuje také aktuálním tématům souvisejícím s koronavirovou pandemií a jejím vlivem na celosvětový trh s ostrovy.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
Farhad Vladi o privátních ostrovech
 

Více
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
07.11.2019

Zakladatelka společnosti Bling-Bling Jana Štefánková poskytla exkluzivní rozhovor jednomu z nejprodávanějších zpravodajsko-společenských týdeníků - magazínu Týden, ve kterém nechala nahlédnout do svého pracovního i soukromého života od úplných začátků až po současnost.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
Jana Štefánková pro zpravodajský magazín Týden
 

Více
Resort Villas Valriche představil novou kolekci moderních vil
28.08.2019

Golfový resort Villas Valriche na ostrově Mauricius představil novou kolekci luxusních vil „Contemporary Villa Collection“ s úchvatnými výhledy na Indický oceán a golfové hřiště Heritage Golf Club, kterou pro něj exkluzivně navrhl renomovaný jihoafrický architekt Greg Scott v moderním designu inspirovaném krásou okolní tropické přírody.

„Contemporary Villa Collection“ zahrnuje tři typy vil - přízemní Glow a Bliss a jednopodlažní vilu Pure, jejichž koncepce vychází ze současného trendu propojujícího jednoduché, čisté linie s přírodními materiály a zemitou barevností. Všechny vily disponují prostornými, velmi vzdušnými interiéry, které se maximálně otevírají venkovní zeleni. Obklopeny jsou částečně zastřešenými terasami plynule přecházejícími do elegantní zahrady s vlastním bazénem. Vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé automaticky získáváte pro sebe i svou rodinu členství v golfovém klubu Heritage Golf Club. S koupí nemovitosti rovněž splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více
Společnost Bling-Bling pošesté na D+D REAL Czech Masters!
20.08.2019

Společnost Bling-Bling ani letos nechyběla v Albatross Golf Resortu u Prahy, kde se od 15. do 18. srpna konal 6. ročník prestižního golfového turnaje nejvyšší mužské evropské profesionální série European Tour - D+D REAL Czech Masters, který poctily svou přítomností hvězdy světového golfu Ernie Els, Lee Westwood nebo Padraig Harrington.

Společnost Bling-Bling spojila tento svátek českého golfu tradičně s prezentací unikátních rezidenčních projektů na Seychelách a Mauriciu, které osobně představila zakladatelka společnosti paní Jana Štefánková a její tým. Exkluzivně pro Czech Masters pak společnost Bling-Bling zařadila do své prodejní nabídky úplnou novinku - jeden z nejlepších evropských developerských projektů současnosti a vůbec nejluxusnější rezidenční projekt Rakouska - SkyLounge Mondsee, který jistě ocení nejen golfisté. Pozvání do Bling-Bling showroomu přijala spousta milých hostů, až z Jihoafrické republiky přicestoval bývalý ředitel prodeje Eden Island pan Peter Smith a na luxusní šampaňské se po hře nechal zlákat i současný rydercupový kapitán týmu Evropy Padraig Harrington nebo nyní již dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters, sympatický Belgičan Thomas Pieters.

Společnost Bling-Bling děkuje za Vaši návštěvu!

 


Více
Prodej luxusních apartmánů s impozantními výhledy na jezero Mondsee
08.07.2019

Představujeme Vám přední evropský developerský projekt současnosti - SKYLOUNGE MONDSEE v nejatraktivnějším rakouském regionu Salzkammergut - Solná komora, který získal prestižní mezinárodní ocenění European Property Awards jako Nejlepší rezidenční projekt Rakouska a zařadil se tak mezi nejvýznamnější a nejinovativnější realitní projekty světa.

Celý projekt tvoří 3 moderní rezidence s impozantními výhledy na křišťálově čisté jezero Mondsee a úchvatnou alpskou scenérii. Uvnitř rezidencí se nachází 11 luxusních apartmánů s unikátní plochou 159 až 386 m², jejichž dominantou jsou prosluněné panoramatické terasy s privátním spa, saunou a vyhřívaným bazénem. Pokud tedy i Vy chcete vlastnit některý z těchto exkluzivních apartmánů kombinujících nejvyšší možnou kvalitu, luxus a pohodlí, máte nyní jedinečnou příležitost. Z jedenácti apartmánů je již pět prodáno a to ještě před samotným dokončením stavby plánovaným na léto 2020. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem: info@bling-bling.cz nebo telefonicky: +420 603 954 433.

 

Více

Tato webová stránka používá soubory cookies.