Náš tým

Společnost Bling-Bling tvoří zkušení profesionálové ve třech zemích světa. Úzký, ale vysoce efektivní vedoucí tým v čele se zakladatelkou a ředitelkou společnosti sídlí v České republice, kde zajišťuje veškerou klíčovou komunikaci s klienty, včetně komplexního realitního servisu a poradenství. Neméně důležitou součástí týmu jsou také interní a externí spolupracovníci starající se o technickou podporu a samozřejmě všichni zahraniční kolegové, kteří přímo na Seychelách a Mauriciu organizují veškeré prohlídky nemovitostí a resortů.

 

Ing. Jana Štefánková - zakladatelka společnosti

Jana Štefánková začala budovat svou kariéru jako modelka již na střední škole. V roce 1994 odjela studovat anglický jazyk na University of Hawaii do Honolulu, odkud se přesunula na Seychelské ostrovy. Zde spolupracovala s organizačním výborem soutěže Miss World, která se na Seychelách konala v letech 1997 a 1998. Současně začala pracovat pro Honorární konzulát Seychelské republiky a díky své profesi cestovala několik let po světě.

V roce 1999 se krátce vrátila do Čech, kde vyhrála náročný konkurz a moderovala úspěšnou televizní talk show vysílanou TV Nova. Získané schopnosti práce před kamerou, umění komunikace s lidmi a jazykové znalosti načerpané během svých zahraničních pobytů pak zúročila jako moderátorka významných společenských akcí a tiskových konferencí. Tou dobou rovněž spolupracovala s týmem F1 Jordan.

V roce 2009 ukončila státní závěrečnou zkouškou Vysokou školu hotelovou v Praze a získala inženýrský titul. Ve stejné době se začala více věnovat také realitní činnosti a to v souvislosti s unikátními rezidenčními projekty nově vznikajícími na Seychelských ostrovech a na ostrově Mauricius, které dodnes exkluzivně zastupuje v České a Slovenské republice.

Všechny své aktivity pak zastřešila založením společnosti Bling-Bling s.r.o., do které vložila své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého více než dvacetiletého působení v oblasti Indického oceánu.

V roce 2016 byla Jana Štefánková oficiálně jmenována seychelským prezidentem Jamesem Alixem Michelem honorární konzulkou Seychelské republiky v České republice a tuto funkci vykonává dodnes. Nadále se intenzivně věnuje prodeji luxusních nemovitostí na Seychelách a Mauriciu a od roku 2018 také prodeji privátních ostrovů po celém světě.

 

Mgr. Zuzana Havlová - ředitelka společnosti

Zuzana Havlová pochází z jižních Čech, kde studovala gymnázium a jazykovou školu. Poté absolvovala bakalářský obor Výtvarná kultura se zaměřením na management výtvarné kultury na Západočeské univerzitě v Plzni, kde dále pokračovala na Filozofické fakultě magisterským oborem Evropská kulturní studia. Po úspěšném složení státní závěrečné zkoušky z dějin evropské kultury, dějin evropského umění a filosofie získala magisterský titul.

Od roku 2004 žije trvale v Praze, kde nejprve pracovala jako redaktorka prestižního magazínu a věnovala se také marketingu, PR a produkci. Současně poskytovala poradenství v oblasti výtvarného umění, včetně zprostředkování koupě kvalitních uměleckých děl. Všechny své znalosti a zkušenosti pak zúročila ve společnosti Bling-Bling, ve které působí od roku 2009. Poslední čtyři roky rovněž spolupracuje s Honorárním konzulátem Seychelské republiky v České republice.

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x