Náš tým

Společnost Bling-Bling s.r.o. spolupracuje s uznávanými odborníky s rozsáhlými praktickými zkušenostmi z oblasti vzdělávání, gastronomie, etikety stolování a mezinárodní obchodní etikety, diplomatického protokolu, stylu a módy.

Ing. Jana Štefánková - zakladatelka společnosti

Jana Štefánková, u nás známá mimo jiné jako moderátorka, je dnes úspěšnou podnikatelkou na realitním trhu specializující se na exotické destinace Indického oceánu i výraznou  osobností v oblasti etikety stolování a byznys etikety. Současně zastává také čestnou funkci honorární konzulky Seychelské republiky v České republice.

Jana Štefánková buduje svou kariéru již od střední školy, kdy začíná pracovat jako modelka.
V roce 1994 odjíždí studovat anglický jazyk na University of Hawaii do Honolulu, kde se poprvé setkává s kurzem etikety stolování a slibuje si, že obdobný projekt jednou realizuje i v Čechách.

Po ročním pobytu v USA se přesouvá na Seychelské ostrovy, na kterých začíná dokonale poznávat místní prostředí. Zde spolupracuje s organizačním výborem soutěže Miss World, která se na Seychelách koná v letech 1997 a 1998, a získává cenné zkušenosti z organizace této společensky vysoce významné akce. Současně pracuje pro konzulát Seychelské republiky, kde se mimo jiné seznamuje s pravidly diplomatického protokolu. Díky své práci cestuje několik let po světě a osobně se účastní prestižních společenských událostí.

V roce 1999 se krátce vrací do Čech, kde vyhrává náročný konkurz a moderuje úspěšnou televizní talk show vysílanou TV Nova. Získané schopnosti práce před kamerou, umění komunikace s lidmi a jazykové znalosti načerpané během svých zahraničních pobytů pak zúročuje jako moderátorka významných společenských akcí a tiskových konferencí. Tou dobou rovněž spolupracuje s týmem F1 Jordan a díky této spolupráci opět cestuje po světě a navštěvuje vrcholné společenské akce.

V roce 2009 ukončuje státní závěrečnou zkouškou Vysokou školu hotelovou v Praze a získává inženýrský titul. Ve stejné době se rovněž začíná více věnovat realitní činnosti a to v souvislosti s unikátními rezidenčními projekty nově vznikajícími na Seychelských ostrovech a na ostrově Mauricius.

Všechny své podnikatelské aktivity pak zastřešuje založením společnosti Bling-Bling s.r.o., do které vkládá své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého více než dvacetiletého působení v oblasti Indického oceánu.

Dne 5.7. 2016 je Jana Štefánková oficiálně jmenovaná seychelským prezidentem panem Jamesem Alixem Michelem na velmi prestižní pozici honorární konzulky Seychelské republiky v České republice. 

 

Mgr. Zuzana Havlová - ředitelka společnosti

Zuzana Havlová je ředitelkou společnosti Bling-Bling s.r.o., kde současně vede divizi zabývající se poradenstvím a konzultačními službami v oblasti výtvarného umění, včetně zprostředkování koupě kvalitních uměleckých děl.

Zuzana Havlová se věnuje dějinám umění již od gymnázia, kde tento obor začíná studovat. Po absolvování státní jazykové školy a složení státní zkoušky z německého jazyka, je přijata na Západočeskou univerzitu v Plzni, nejprve na bakalářský studijní obor Výtvarná kultura se zaměřením na manažerství výtvarné kultury, který zakončuje státní zkouškou z dějin umění, dějin kultury, výtvarných technologií a starožitností. Poté pokračuje na Filozofické fakultě ZČU navazujícím magisterským studijním oborem Evropská kulturní studia, kde opět úspěšně skládá státní závěrečnou zkoušku z dějin evropské kultury, dějin evropského umění a filosofie. Praktické znalosti získává již v rámci univerzitní praxe, kterou absolvuje v Univerzitní galerii a Západočeské galerii v Plzni, později rovněž při svých cestách, kdy navštěvuje muzea a galerie, a v neposlední řadě během dlouhodobé spolupráce s renomovanými aukčními domy, galeriemi a odborníky na české i světové výtvarné umění.

Od roku 2004 žije trvale v Praze, kde nejprve pracuje jako redaktorka prestižního magazínu a rovněž se věnuje marketingu, PR a produkci. Současně poskytuje poradenství a konzultační služby v oblasti výtvarného umění, zejména při výběru kvalitních uměleckých děl, nabízí zpracování umělecko-historických analýz a odborných rešerší, dále také profesionální asistenci při nákupu uměleckých děl, včetně zprostředkování jejich koupě, a zastupování na aukcích výtvarného umění pro zachování absolutní diskrétnosti klienta. Všechny své znalosti a zkušenosti pak zúročuje ve společnosti Bling-Bling s.r.o., pro kterou pracuje od roku 2009.

 

Ing. Božena Fialková - odborná lektorka

Božena Fialková působila v letech 1977 - 1988 v hotelnictví Interhotel Transit, dále od roku 1989 na Střední hotelové škole v Praze a následně na První soukromé hotelové škole v Praze. V roce 1997 se stala profesorkou Vysoké školy hotelové v Praze, kde na katedře hotelnictví vyučovala předměty z oblasti gastronomie, nápojů, etikety a společenských věd.

Své vzdělání si neustále doplňuje a účastní se odborných kurzů a školení: Barmanský kurz (Barmanská akademie Plzeň, CBA 1998), Sommelierský kurz (Kadet, 1996), Sommelierský kurz (Asociace sommelierů ČR, 2002), Mezinárodní degustátorská zkouška (Klosterneuburg, Normen nach DIN, ÖNORM und ISO, Vlatice, 2004), Základy managementu kvality a environmentu (Citellius, 2008), Manažer kvality (Citellius, 2008), Seminář „Cestovní ruch pro všechny“ (VŠE Praha, 2008), Autorizace udělená Ministerstvem pro místní rozvoj pro kvalifikaci Sommelier a Práce v ubytovacím řízení 2008.

Dále se věnuje publikační činnosti (odborné časopisy a skripta „Enologie a odborná degustace“) a lektorské činnosti (odborné semináře pro zaměstnance hotelů a restaurací, sommelierské kurzy pro slovenskou asociaci sommelierů a sommeliery v ČR), poskytuje odborné poradenské a konzultační služby hotelům a restauracím a rovněž spolupracuje s Ministerstvem zahraničních věcí ČR (Diplomatická akademie).

 

Ing. Patricia Schmitt Lisá - odborná lektorka

Respektovaná odbornice v oblasti stylu a módy, ředitelka Image House for Men Marco Mirelli v Praze, módního domu exkluzivní značky Marco Mirelli, který se specializuje na šití pánských oděvů na míru z nejkvalitnějších látek světových značek a poskytuje nadstandardní, komplexní a profesionální poradenství a péči o mužský šatník.

 

Václav Vojíř - odborný lektor

Respektovaný odborník v oblasti nápojů, majitel kultovního pražského Bugsy´s Baru, který byl již v roce 1996 zařazen mezi nejlepší bary světa a získal celou řadu prestižních ocenění v nejrůznějších anketách jako „Nejlepší koktejlový bar České republiky“, „Nejoblíbenější koktejlový bar“ a rovněž několik titulů za „Nejlepší barové menu v České republice“.

Partneři

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x