home / cz / en / ru

Privátní ostrovy

Nechte se zlákat jedinečným kouzlem privátních ostrovů ve vodách Indického oceánu, Pacifiku, Karibského či Středozemního moře, v blízkosti Austrálie, Kanady nebo kdekoliv jinde na světě, jejichž koupě je ve skutečnosti reálnější než si dokážete představit. Získáte tak svůj vlastní kousek ráje s maximální mírou soukromí, který Vám poskytne dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci i nejrůznější sportovní a zážitkové aktivity, vždy podle zvolené lokality ostrova, jeho vybavenosti a zázemí.

Společnost Bling-Bling získala výhradní zastoupení Vladi Private Islands, nejvýznamnějšího mezinárodního prodejce privátních ostrovů, který až do současnosti zobchodoval rekordních 2 678 ostrovů po celém světě. Vedle Německa, Kanady, Nového Zélandu a Číny má tak i Česká republika svého zástupce na trhu s touto výjimečnou komoditou, která může do budoucna sloužit i jako zajímavý zdroj příjmu.

Pokud se tedy i Vy chcete zařadit mezi majitele těchto zelených skvostů, máte nyní jedinečnou příležitost. Vybírat přitom můžete ze široké nabídky ostrovů po celém světě, ať už s kompletním zázemím, co se týče bydlení, infrastruktury, inženýrských sítí či zdroje pitné vody nebo neobydlených ostrovů s možností dalšího rozvoje. To vše navíc z pohodlí naší reprezentativní kanceláře v historickém centru Prahy, která maximálně diskrétně zajistí veškerý servis spojený s nákupem ostrova či jeho pronájmem.


Máte konkrétní představu o Vašem vysněném ostrově a oblíbené destinaci? Hledáte privátní ostrov pro komerční využití nebo Vaše soukromé účely? Velice rádi Vám připravíme nabídku privátních ostrovů na míru, přesně podle Vašich individuálních požadavků a přání. Jako inspiraci Vám exkluzivně přinášíme malou ukázku z naší databáze - privátní ostrovy na Seychelách a Maledivách, v blízkosti Nového Zélandu, Fidži, ve Francouzské Polynésii nebo u břehů Kanady či na severu Evropy.

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.