Kdo jsme

Bling-Bling s.r.o. je moderní dynamická společnost, jejíž zakladatelkou je paní Ing. Jana Štefánková, úspěšná moderátorka, podnikatelka a honorární konzulka Seychelské republiky v České republice. Ta do Bling-Bling s.r.o. vkládá své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého více než dvacetiletého působení v oblasti Indického oceánu, především na Seychelských ostrovech, kde od roku 1994 střídavě žije a spolupracuje s Konzulátem Seychelské republiky. Založení společnosti Bling-Bling s.r.o. v roce 2008 tedy bylo přirozeným vyústěním celoživotní praxe zakladatelky a nárůstu jejích podnikatelských aktivit jak v České republice, tak v této exotické destinaci.

Od doby svého vzniku prošla společnost Bling-Bling s.r.o. značným vývojem souvisejícím s rozšiřováním nabídky poskytovaných služeb, přičemž hlavní těžiště její činnosti momentálně spočívá zejména v odborném poradenství v oblasti realit, investic a podnikání na Seychelských ostrovech a na ostrově Mauricius. Zakladatelka společnosti tak navazuje na svůj dlouhodobý pobyt v tomto atraktivním regionu a na základě dokonalé znalosti zdejšího prostředí představuje svým klientům zajímavé investiční příležitosti v podobě nákupu exkluzivních nemovitostí v luxusních hlídaných resortech, ale také uprostřed nedotčené přírody mimo tyto areály. Nabídka realit společnosti Bling-Bling s.r.o. je proto velmi pestrá a zahrnuje jak velkorysé rezidence s rozsáhlými pozemky a vlastními bazény, tak rodinné a řadové domy s prostornými terasami či stylové apartmány vždy podle konkrétní lokality. Jedinečnou možnost investice přitom skýtají unikátní rezidenční projekty - tropický resort EDEN ISLAND nedaleko hlavního seychelského ostrova Mahé, špičkový golfový resort VILLAS VALRICHE na ostrově Mauricius a naprosto výjimečný projekt pouhých 17 impozantních vil ZIL PASYON RESIDENCES na privátním seychelském ostrově Félicité. Všechny tyto projekty společnost Bling-Bling s.r.o. prodává na základě výhradního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku, přičemž s nákupem nemovitosti majitelé automaticky získávají trvalý pobyt v dané zemi. Díky vysoké profesionalitě a bohatým zkušenostem zakladatelky se tak společnost Bling-Bling s.r.o. řadí mezi nejvyhledávanější specialisty pro oblast Indického oceánu na českém a slovenském realitním trhu. 

Další neméně důležitou divizí, která tvoří základ podnikatelského portfolia společnosti již od samého začátku, jsou poradenské a konzultační služby v oblasti etikety stolování, mezinárodní obchodní etikety a profesionálního stylu oblékání. V těchto oblastech také zajišťuje vzdělávací semináře a kurzy pro korporátní a VIP klientelu i širokou veřejnost, které jsou koncipované jako skupinové nebo privátní lekce či individuální programy na míru konkrétního klienta. Současně se společnost zaměřuje i na speciální lekce etikety stolování a společenského chování pro základní a střední školy, jejichž cílem je podpora celkového rozvoje osobnosti žáka a studenta, a v neposlední řadě rovněž na exkluzivní programy spojené s výukou etikety stolování a mezinárodní obchodní etikety na Seychelských ostrovech organizovaných pro nejnáročnější zájemce toužící po nezapomenutelném zážitku uprostřed exotiky. Díky této široké nabídce seminářů, jejich komplexnosti a moderní koncepci založené na kombinaci teoretického výkladu s praktickým nácvikem si tak společnost Bling-Bling s.r.o. dodnes udržuje značný náskok před konkurencí.

Zcela logickým krokem pak bylo rozšíření stávajících aktivit společnosti o poradenství a konzultační služby v oblasti  výtvarného umění a to v souvislosti s příchodem paní Mgr. Zuzany Havlové zastávající již několik let pozici ředitelky společnosti Bling-Bling s.r.o. i této divize, ve které zúročuje nejen své znalosti z vysokoškolského studia, ale především zkušenosti získané na základě dlouhodobé spolupráce s renomovanými aukčními domy, galeriemi a experty na české i světové výtvarné umění. Svým klientům tak nabízí komplexní servis spojený s výběrem a nákupem kvalitních uměleckých děl, včetně zprostředkování jejich koupě, či zastupování na aukcích výtvarného umění pro zachování absolutní diskrétnosti.   

V současné době je Bling-Bling s.r.o. respektovanou a vyhledávanou společností u nás i v zahraničí a svou získanou pozici na trhu neustále upevňuje a posiluje vysokou odborností a profesionalitou, prvotřídním servisem založeným na individuálním přístupu ke klientům, zkvalitňováním a rozšiřováním nabídky poskytovaných služeb ve všech oblastech svého působení i získáváním nových zajímavých projektů.

Partneři

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x