Kdo jsme

Společnost Bling-Bling s.r.o. založila v roce 2008 paní Ing. Jana Štefánková, honorární konzulka Seychelské republiky v České republice a úspěšná podnikatelka. Ta do Bling-Bling vložila své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého více než dvacetiletého působení v oblasti Indického oceánu, především na Seychelských ostrovech, kde od roku 1994 střídavě žije a pracuje. Založení společnosti Bling-Bling tedy bylo přirozeným vyústěním celoživotní praxe zakladatelky a nárůstu jejích podnikatelských aktivit.

Od doby svého vzniku prošla společnost Bling-Bling značným vývojem, přičemž hlavní těžiště její činnosti spočívá v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, investic a podnikání na Seychelských ostrovech a na ostrově Mauricius. Zakladatelka společnosti tak navazuje na svůj dlouhodobý pobyt v tomto atraktivním regionu a na základě dokonalé znalosti zdejšího prostředí představuje svým klientům zajímavé investiční příležitosti v podobě nákupu nemovitostí do osobního vlastnictví v luxusních hlídaných resortech i mimo tyto areály. Jedinečnou možnost investice přitom nabízejí unikátní rezidenční projekty - Eden Island Seychelles, Pangia Beach Seychelles, Zil Pasyon Residences Seychelles a Villas Valriche Mauritius, které společnost Bling-Bling exkluzivně zastupuje v České a Slovenské republice.

V roce 2018 uzavřela společnost Bling-Bling exkluzivní spolupráci s nejvýznamnějším mezinárodním prodejcem ostrovů Vladi Private Islands a rozšířila tak své podnikatelské portfolio o nabídku privátních ostrovů, včetně veškerého servisu spojeného s nákupem této výjimečné komodity. Už i zájemci v Čechách a na Slovensku si tak mohou pořídit kousek vlastního ráje ve vodách Indického oceánu, Pacifiku, Karibského či Středozemního moře, v blízkosti Austrálie, Kanady nebo kdekoliv jinde na světě. To vše navíc z pohodlí reprezentativního showroomu společnosti Bling-Bling v historickém centru Prahy.

V současné době patří společnost Bling-Bling mezi nejvyhledávanější specialisty pro oblast Indického oceánu a svou získanou pozici na trhu neustále upevňuje a posiluje vysokou odborností a profesionalitou, prvotřídním servisem založeným na spolehlivém jednání a individuálním přístupu ke klientům, zkvalitňováním a rozšiřováním nabídky poskytovaných služeb i získáváním nových projektů.

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x