Kdo jsme

Společnost Bling-Bling s.r.o. založila v roce 2008 paní Ing. Jana Štefánková, honorární konzulka Seychelské republiky v České republice a úspěšná podnikatelka, která do Bling-Bling vložila své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého dlouhodobého působení na Seychelských ostrovech, kde od roku 1994 střídavě žije a pracuje. Založení společnosti Bling-Bling tedy bylo přirozeným vyústěním celoživotní praxe zakladatelky a nárůstu jejích podnikatelských aktivit.

Od doby svého vzniku prošla společnost Bling-Bling značným vývojem, přičemž hlavní těžiště její činnosti spočívá v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, investic a podnikání na Seychelských ostrovech a na ostrově Mauricius. Zakladatelka společnosti tak navazuje na svůj téměř 30letý pobyt v tomto atraktivním regionu a na základě dokonalé znalosti zdejšího prostředí představuje svým klientům zajímavé investiční příležitosti v podobě nákupu rezidenčních i komerčních nemovitostí a pozemků v hlídaných resortech i mimo tyto areály.

V roce 2018 uzavřela společnost Bling-Bling exkluzivní spolupráci s nejvýznamnějším mezinárodním prodejcem ostrovů Vladi Private Islands a rozšířila tak své podnikatelské portfolio o nabídku privátních ostrovů. Už i zájemci v Čechách a na Slovensku si tak mohou pořídit vlastní ostrovní ráj ve vodách Indického oceánu, Atlantiku, Pacifiku, Karibského či Středozemního moře, v blízkosti Austrálie, Kanady nebo kdekoliv jinde na světě. To vše z pohodlí reprezentativního showroomu společnosti Bling-Bling v historickém centru Prahy.

V současné době je společnost Bling-Bling jediným ostrovním brokerem v České a Slovenské republice a svou získanou pozici na trhu neustále posiluje vysokou odborností a profesionalitou i prvotřídním servisem založeným na spolehlivém jednání a individuálním přístupu ke klientům.

Tato webová stránka používá soubory cookies.