Ostrov Coco Privé Kudahithi Island - Maledivy

Lokalita: Indický oceán, Maledivy, Atol North Malé
Velikost: 1,4 ha
Pronájem: cena od 50 000 EUR / ostrov / noc
Popis: velkorysá hlavní rezidence s 1 ložnicí, 3 apartmá s 1 ložnicí, 2 samostatné vily s 1 ložnicí, privátní bazén, terasy, jacuzzi, koktejlový bar, vinotéka, zázemí pro vodní sporty

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Coco Privé Kudahithi Island o velikosti 1,4 ha, který se rozprostírá cca 30 km severně od hlavního maledivského města Malé, odkud je to jenom pár minut lodí. Na mezinárodní letiště v Malé létá většina dopravních společností, díky čemuž jsou Maledivy snadno dostupné téměř odkudkoliv na světě.

Coco Privé Kudahithi Island je výsledkem úspěšné spolupráce týmu Coco Privé a singapurského architekta Guze Wilkinsona, kteří tento korálový atol proměnili ve vysoce komfortní soukromý ráj s luxusním zázemím přizpůsobeným nejnáročnějším potřebám. Díky vynikajícím klimatickým podmínkám je pronájem ostrova možný prakticky v kterékoliv roční době, přičemž více slunečních paprsků a tedy méně deště nabízí období od prosince do konce dubna.

Centrum ostrova tvoří velkorysá dvoupodlažní rezidence s ničím nerušeným výhledem na oceán a průzračným bazénem přecházejícím v zářivě bílou písečnou pláž. Součástí rezidence je hlavní ložnice, otevřený obývací a jídelní prostor, venkovní terasy s jacuzzi a bohaté zázemí s koktejlovým barem, vinotékou a třemi dalšími apartmá s 1 ložnicí. O kousek dál se rozprostírají dvě samostatné plážové vily s 1 ložnicí a vlastním bazénem, které poskytují dostatek klidu a soukromí.

Kromě odpočinku a relaxace je pro hosty připravena i celá řada sportovních aktivit, ať už je to potápění, šnorchlování, rybolov či windsurfing nebo nejrůznější výlety lodí na sousední atoly. Gastronomické zážitky na ostrově zajišťuje osobní kuchař, který je hostům k dispozici po celý den a je připraven splnit každé jejich přání, včetně pikniků na pláži nebo romantických večeří pod hvězdnou oblohou.


Více informací na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.