home / cz / en

Ostrov Coco Privé Kudahithi Island - Maledivy

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Coco Privé Kudahithi Island, který se rozprostírá přibližně 30 km severně od hlavního maledivského města Malé, odkud je to už jenom pár minut plavby lodí. Na mezinárodní letiště v Malé přitom létá většina dopravních společností, díky čemuž jsou Maledivy snadno dostupné téměř odkudkoliv na světě.

Coco Privé Kudahithi Island je výsledkem úspěšné spolupráce týmu Coco Privé a singapurského architekta Guze Wilkinsona, kteří tento korálový atol proměnili ve vysoce komfortní soukromý ráj s luxusním zázemím přizpůsobeným nejnáročnějším potřebám. Díky vynikajícím klimatickým podmínkám je pronájem ostrova možný prakticky v kterékoliv roční době, přičemž více slunečních paprsků a tedy méně deště nabízí období od prosince do konce dubna.

Centrum ostrova tvoří velkorysá moderní rezidence s ničím nerušeným výhledem na Indický oceán a průzračným bazénem přecházejícím v zářivě bílou písečnou pláž. Součástí rezidence je také bohaté zázemí s venkovními terasami, jacuzzi, vlastním koktejlovým barem, vinotékou a třemi dalšími apartmá. O kousek dál se na pláži rozprostírají dvě samostatné luxusní vily poskytující dostatek klidu a soukromí.

Kromě odpočinku a relaxace je pro hosty připravena i celá řada sportovních aktivit, ať už je to potápění, šnorchlování, rybolov či windsurfing nebo nejrůznější výlety lodí na sousední atoly. Gastronomické zážitky na ostrově zajišťuje osobní kuchař, který je hostům k dispozici po celý den a je připraven splnit každé jejich přání, včetně pikniků na pláži nebo romantických večeří pod hvězdnou oblohou.


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x