home / cz / en

Ostrov Cousine - Seychely

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Cousine o velikosti 25 hektarů, který se nachází 6 kilometrů západně od ostrova Praslin, odkud je to pouhých 20 minut vrtulníkem na hlavní seychelský ostrov Mahé s mezinárodním letištěm nebo hodinu plavby lodí.

Zázemí na ostrově poskytují čtyři elegantní koloniální vily a velkorysá prezidentská rezidence s plochou 625 m², které jsou zasazeny do tropické zeleně jen pár kroků od zářivě bílé písečné pláže. Všechny vily jsou velmi komfortně zařízeny luxusním, ručně vyráběným nábytkem a každá má svůj vlastní bazén s překrásným výhledem na oceán. Součástí ostrova je také romantický venkovní pavilon s restaurací, barem, knihovnou, butikem a společným sladkovodním bazénem i příjemné spa s množstvím lázeňských procedur.

Kromě odpočinku a relaxace je ostrov Cousine jako stvořený pro nejrůznější vodní sporty, jako jsou potápění a šnorchlování, wakeboarding, kitesurfing, vodní lyžování, jízda na kajaku nebo dnes populárním paddleboardu. Dále se hosté mohou vydat lodí za krásami sousedních ostrovů, vyzkoušet si rybaření nebo podniknout pěší túru napříč vnitrozemím za doprovodu místních ochránců přírody.

Veškerý servis na ostrově zajišťuje milý a zkušený personál, včetně profesionálního šéfkuchaře, který je připraven splnit hostům všechna jejich přání, ať už se jedná o piknik na pláži, romantickou večeři pod hvězdnou oblohou nebo lekci vaření kreolské kuchyně.


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x