Ostrov Thanda Island - Afrika, Tanzanie

Lokalita: Indický oceán, Tanzanie, Shungimbili Island Marine Reserve
Velikost: 5,5 ha
Pronájem: cena od 33 300 USD / ostrov / noc
Popis: vila na pláži s 5 luxusními apartmá, 2 tanzanské plážové domky se 2 ložnicemi, privátní bazén, spa, tělocvična, tenisový kurt, zázemí pro vodní sporty

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Thanda Island, který se rozprostírá v mořské rezervaci Shungimbii, cca 30 kilometrů od východního pobřeží Tanzanie a jižně od Zanzibaru. Velmi dobře dostupný je z tanzanského mezinárodního letiště Dar es Salaam, odkud trvá let soukromým vrtulníkem cca 35 minut.

Thanda Island je jeden z nejexkluzivnějších privátních ostrovů světa, který je členem organizace „The Leading Hotels of the World“. Zázemí na ostrově poskytuje elegantní vila s pěti luxusními apartmá, všechny s přímým vstupem na bílou písečnou pláž a překrásným výhledem na oceán. Součástí vily je dále otevřená obývací a jídelní část, knihovna, prostorná venkovní terasa s proskleným bazénem, spa, tělocvična, tenisový kurt apod. Další možnost ubytování představují dva tradiční tanzanské plážové domky (bandas) se 2 ložnicemi. Celkem se může na ostrově ubytovat až 18 hostů, o jejichž maximální pohodlí se stará místní profesionální tým, včetně zkušeného šéfkuchaře. Hostům je rovněž k dispozici vybavení pro nejrůznější vodní sporty.

Video ke zhlédnutí:


Více informací na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.