Ostrov Forsyth Island - Nový Zéland

Lokalita: Pacifik, Nový Zéland, Marlborough Sounds
Velikost: 750 ha
Pronájem: cena od 1 500 NZD / ostrov / noc
Popis: moderní srub se 3 ložnicemi, jacuzzi a panoramatickým výhledem na oceán, chata na pobřeží s 1 ložnicí, ovčí farma

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Forsyth Island o velikosti 750 hektarů, který se rozprostírá mezi Severním a Jižní ostrovem Nového Zélandu, v překrásné slunné oblasti Marlborough Sounds. Z hlavního města Wellingtonu je vzdálený přibližně 20 minut vrtulníkem nebo 50 minut lodí z přístavu v Havelocku.

Pohled z ostrova Forsyth Island nabízí jednu z nejkrásnějších mořských scenérií, od temně modrých hlubin oceánu, ze kterých na pobřeží vystupují impozantní mořské útesy, až po hustě zalesněné hřebeny sousedních ostrovů svažujících se k malebným písčitým zátokám. Ostrov sám překypuje bujnou vegetací s endemickými druhy rostlin a živočichů, včetně novozélandského národního symbolu, ptáka Kivi.

Rozmanitost zdejší přírody, bez výskytu nebezpečných či jedovatých zvířat, jistě ocenění všichni návštěvníci této kouzelné země, která nabízí i spoustu zážitkových aktivit. Křišťálově čisté vody Pacifiku jsou jako stvořené pro nejrůznější vodní sporty či výlety lodí spojené s pozorováním delfínů, kilometry stezek kolem ostrova zase lákají k pěší turistice a cykloturistice nebo je možné navštívit místní farmu chovající ovce a kašmírové kozy.

Ubytování na ostrově je velmi komfortní, v novém moderním srubu s plochou 240 m² a 3 ložnicemi, který se nachází ve svahu nad zálivem a nabízí úchvatné výhledy na oceán. Druhou možnost představuje chata s 1 ložnicí přímo na pobřeží. Stravování je možné zvolit vlastní nebo formou plné penze, která obsahuje pokrmy z místních surovin, včetně čerstvě ulovených ryb a mořských plodů i nejlepších novozélandských vín.

Video ke zhlédnutí:


Více informací na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.