home / cz / en

Ostrov Forsyth Island - Nový Zéland

Představujeme Vám pronájem privátního ostrova Forsyth Island o velikosti 750 hektarů, který se rozprostírá mezi Severním a Jižní ostrovem Nového Zélandu, v překrásné slunné oblasti Marlborough Sounds. Z hlavního města Wellingtonu je vzdálený přibližně 20 minut vrtulníkem nebo 50 minut lodí z přístavu v Havelocku.

Pohled z ostrova Forsyth Island nabízí jednu z nejkrásnějších mořských scenérií, od temně modrých hlubin oceánu, ze kterých na pobřeží vystupují impozantní mořské útesy, až po hustě zalesněné hřebeny sousedních ostrovů svažujících se k malebným písčitým zátokám. Ostrov sám překypuje bujnou vegetací s endemickými druhy rostlin a živočichů, včetně novozélandského národního symbolu, ptáka Kivi.

Rozmanitost zdejší přírody, bez výskytu nebezpečných či jedovatých zvířat, jistě ocenění všichni návštěvníci této kouzelné země, která nabízí i spoustu zážitkových aktivit. Křišťálově čisté vody Pacifiku jsou jako stvořené pro nejrůznější vodní sporty či výlety lodí spojené s pozorováním delfínů, kilometry stezek kolem ostrova zase lákají k pěší turistice a cykloturistice nebo je možné navštívit místní farmu chovající ovce a kašmírové kozy.

Ubytování na ostrově je velmi komfortní, ve dvou moderních, plně vybavených srubech, z nichž jeden se nachází ve svahu nad zálivem s úchvatným výhledem na oceán a druhý stojí přímo na pobřeží, uprostřed kvetoucí zahrady a za ní se pasoucím stádem ovcí. Stravování je možné zvolit vlastní nebo formou plné penze, která obsahuje pokrmy z místních surovin, včetně čerstvě ulovených ryb a mořských plodů i nejlepších novozélandských vín.

Video ke zhlédnutí:


Aktuální ceník a více informací na vyžádání ZDE

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x