Vatuvara Private Islands (4 ostrovy) - Fidži

Lokalita: Pacifik, Fidži, Souostroví Lau
Velikost: Kanacea 1 248 ha, Vatuvara 485 ha, Kaibu 323 ha, Adavaci 41 ha
Prodej (4 ostrovy): 155 000 000 USD
Popis: 4 ostrovy, 3 velkorysé rezidence s komfortním zázemím, letadlo

Představujeme Vám zajímavou investiční příležitost, která na trhu nebyla desítky let - prodej čtyř soukromých ostrovů v severní části fidžijského souostroví Lau s impozantní rozlohou - Kanacea 1 248 ha, Vatuvara 485 ha, Kaibu 323 ha a Adavaci 41 ha. Ostrovy lze kupovat do osobního vlastnictví, jednotlivě nebo všechny čtyři společně, přičemž cena zahrnuje i letadlo současného majitele pro usnadnění cesty mezi nimi.

  • Ostrov Kanacea

Ostrov Kanacea vyniká nejen svou rozlohou 1 248 hektarů, ale také překrásnou přírodou s bujnou tropickou vegetací, která hustě pokrývá všechny jeho vrcholky. Na severovýchodě ostrova se rozprostírá několik plantážních budov se základní infrastrukturou jako připomínka jeho dávné minulosti a celý ostrov je pokryt i signálem mobilní sítě. Podél pobřeží se táhnou zářivě bílé písečné pláže pozvolna přecházející v průzračný oceán, jehož vody jsou cílem potápěčů z celého světa. Ostrov Kanacea má tak velký potenciál pro turistický rozvoj, ať už vybudování luxusního hotelového resortu nebo soukromých rezidencí.

  • Ostrov Vatuvara

Neobydlený ostrov Vatuvara o rozloze 485 hektarů je skutečným tropickým rájem jižního Pacifiku a jedním z vůbec nejkrásnějších fidžijských ostrovů. Jeho břehy lemují zářivě bílé písečné pláže, nad které stoupají do výšky 305 metrů masivní vápencová skaliska, porostlá deštným pralesem. Idylickou scenérii ostrova dotváří mělká tyrkysová laguna, oddělená od temných hlubin oceánu jedním z nejzachovalejších korálových útesů světa. Nejen proto je i celá tato oblast přírodní rezervací, jejíž ochranou se zabývá nadace Vatuvara Foundation.

  • Ostrov Kaibu

Ostrov Kaibu je domovem exkluzivního resortu Vatuvara Private Islands, kde se na ploše 323 hektarů rozprostírají pouze tři luxusní, velkoryse pojaté rezidence s úchvatným výhledem na Tichý oceán. Ke každé rezidenci náleží velmi komfortní zázemí, včetně vyhřívaného bazénu, jacuzzi, krytého venkovního posezení, jídelního altánu a soukromé, zářivě bílé písečné pláže. Dále je na ostrově k dispozici moderní fitness a wellness centrum, čtyři tréninkové golfové jamky, vybavení pro nejrůznější vodní sporty a dvě elegantní restaurace s pětihvězdičkovou kuchyní, která používá čerstvé suroviny výhradně z místních ekologických plantáží.

  • Ostrov Adavaci

Neobydlený ostrov Adavaci se rozprostírá na ploše 41 hektarů a stejně jako ostrov Vatuvara se pyšní překrásnou původní přírodou naprosto nedotčenou komerční turistikou. Jeho břehy lemují mangrovníky a kokosové palmy, které směrem do vnitrozemí přecházejí v neprostupný tropický prales s endemickými druhy rostlin a živočichů. Kolem dokola se třpytí běloskvoucí písečné pláže pozvolna přecházející v tyrkysový oceán s pestrobarevnými korálovými útesy a bohatým podmořským životem.

Video ke zhlédnutí:


Více informací na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.