Pozemky na ostrově Big La Mouna - Kanada, Nové Skotsko

Lokalita: Kanada, Nové Skotsko, Ponhook Lake
Velikost: 37 ha
Prodej pozemků: cena od 91 000 CAD

Představujeme Vám prodej pozemků na ostrově Big La Mouna, který se rozprostírá na jednom z největších a nejkrásnějších jezer kanadské provincie Nové Skotsko - Ponhook Lake, jihozápadně od hlavního města Halifaxu. Ostrov má celkovou plochu cca 37 ha a je rozdělen na 34 stavebních pozemků, které lze kupovat do osobního vlastnictví.

Pozemky se prodávají v jednotlivých blocích, přičemž každý blok obsahuje čtyři pozemky. Všechny pozemky mají stavební povolení bez časového omezení, svůj vlastní přímý přístup k jezeru a napojení na inženýrské sítě (elektřina, voda, internet, telefon).

Poloha ostrova je ideální vzhledem k navazující infrastruktuře v jeho okolí, kdy protilehlá pevnina s kotvištěm je vzdálená jen pár minut lodí, pobřeží Atlantiku cca 50 km a hlavní město Halifax dvě hodiny jízdy autem. Poblíž ostrova se nachází také známý národní park „Kejimkujik National Park and National Historic Side“.

Jedná se tedy o jednu z turisticky nejoblíbenějších oblastí Nového Skotska s překrásnou čistou přírodou, která je ideálním místem pro pěší a cyklistické výlety, rybaření, koupání, plachtění, surfování, kanoistiku či jízdu na kajaku a v zimních měsících pro běžecké lyžování.

Brožura ke stažení:Více informací na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.