home / cz / en

O mně

Jana Štefánková je známá česká moderátorka, úspěšná podnikatelka na realitním trhu specializující se na exotické destinace Indického oceánu i výrazná osobnost v oblasti etikety stolování a byznys etikety. Současně zastává také čestnou funkci honorární konzulky Seychelské republiky v České republice.

Jana Štefánková buduje svou kariéru již od střední školy, kdy začíná pracovat jako modelka. V roce 1994 odjíždí studovat anglický jazyk na Univerzity of Hawaii do Honolulu, kde se poprvé setkává s kurzem etikety stolování a slibuje si, že obdobný projekt jednou realizuje i v Čechách.

Po ročním pobytu v USA se přesouvá na Seychelské ostrovy, na kterých začíná dokonale poznávat místní prostředí. Zde spolupracuje s organizačním výborem soutěže Miss World, která se na Seychelách koná v letech 1997 a 1998, a získává cenné zkušenosti s organizací této společensky vysoce významné akce. Současně pracuje pro konzulát Seychelské republiky, kde se seznamuje s pravidly diplomatického protokolu. Díky své práci cestuje několik let po světě a osobně se účastní prestižních společenských událostí.

V roce 1999 se krátce vrací do Čech, kde vyhrává náročný konkurz a moderuje úspěšnou televizní talk show vysílanou TV Nova. Získané schopnosti práce před kamerou, umění komunikace s lidmi a jazykové znalosti načerpané během svých zahraničních pobytů pak zúročuje jako moderátorka významných společenských akcí a tiskových konferencí. Tou dobou rovněž spolupracuje s týmem F1 Jordan a díky této spolupráci opět cestuje po světě a navštěvuje vrcholné společenské akce.

V roce 2009 ukončuje státní závěrečnou zkouškou Vysokou školu hotelovou v Praze a získává inženýrský titul. Ve stejné době se rovněž začíná více věnovat realitní činnosti a to v souvislosti s unikátními rezidenčními projekty nově vznikajícími na Seychelských ostrovech a na ostrově Mauricius. Nadále se věnuje také moderování prestižních společenských a sportovních akcí, odborných kongresů a tiskových konferencí v českém a anglickém jazyce.

Všechny své podnikatelské aktivity pak zastřešuje založením společnosti Bling-Bling s.r.o., do které vkládá své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého více než dvacetiletého působení v oblasti Indického oceánu.

Dne 5.7. 2016 je Jana Štefánková oficiálně jmenovaná seychelským prezidentem panem Jamesem Alixem Michelem na velmi prestižní pozici honorární konzulky Seychelské republiky v České republice.

<< zpět na úvod

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x