Mont Choisy La Réserve

Resort MONT CHOISY LA RÉSERVE je součástí prestižního přímořského letoviska Mont Choisy Smart City na severu Mauriciu, v blízkosti krásných písečných pláží Mont Choisy a Grand Baie. Resort nabízí kolekci moderních apartmánů, penthousů a luxusních vil s bohatým společným zázemím, včetně 18 jamkového golfového hřiště, sportovního centra s tenisovými kurty, privátního plážového klubu nebo přírodní rezervace a stájí pro koně.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v resortu MONT CHOISY LA RÉSERVE na severním pobřeží ostrova Mauricius, v prestižním sousedství Mont Choisy Le Parc. Resort je momentálně ve výstavbě s několika zcela dokončenými vilami a zahájeny byly stavební práce na pěti nových apartmánových blocích.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní apartmán, penthouse nebo vilu v hlídaném bezpečí tohoto komfortního resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do oblíbeného turistického letoviska Grand Baie s nákupními centry, restauracemi, soukromými klinikami, mezinárodními školami a bohatým sportovním i společenským vyžitím.

Prodejní nabídka zahrnuje moderní apartmány a penthousy s výhledem na oceán, které se nacházejí v 5 čtyřpodlažních apartmánových domech situovaných v tropické zahradě. Kromě těchto jednotek jsou k dispozici také luxusní fairwayové a zahradní vily s vlastním bazénem, které navrhlo světoznámé architektonické studio WATG. To vše navíc v kombinaci s bohatým společným zázemím, včetně členství v golfovém a plážovém klubu i špičkovém volnočasovém centru.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.


Video ke zhlédnutí:

 

Brožury ke stažení:

Mont Choisy La Réserve - brožura

Mont Choisy La Réserve - brožura

Mont Choisy La Réserve - lifestyle

Tato webová stránka používá soubory cookies.