North Islands View

Resort NORTH ISLANDS VIEW se nachází v srdci Grand Gaube na severním pobřeží ostrova Mauricius, v oblasti s příjemně poklidnou atmosférou, jejíž kouzlo podtrhuje tyrkysová laguna a krásné písečné pláže. Do této jedinečné přírodní scenérie je zasazena kolekce cenově zajímavých moderních apartmánů, zahradních vilek a penthousů s otevřeným výhledem na panorama Indického oceánu a severních ostrovů.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v novém butikovém resortu NORTH ISLANDS VIEW na severním pobřeží ostrova Mauricius, v blízkosti veřejné pláže Grand Gaube. Momentálně je celý resort ve fázi výstavby s plánovaným dokončením na podzim roku 2023.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní apartmán nebo zahradní vilku v hlídaném bezpečí tohoto komorního resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do turisticky oblíbeného letoviska Grand Baie s písečnými plážemi, nákupními centry, restauracemi, soukromými klinikami, mezinárodními školami nebo golfovými hřišti.

Prodejní nabídka zahrnuje 20 moderních apartmánů a 5 luxusních penthousů s výhledem na oceán, které se budou po dokončení nacházet v 5 dvoupatrových apartmánových domech. Kromě těchto jednotek je k dispozici také 10 dvoupodlažních zahradních vilek s vlastním bazénem. To vše navíc v kombinaci s komfortním společným zázemím, clubhousem, fitness centrem, upravenou zahradou se 2 bazény a možností VIP vstupu do jednoho z nejlepších 5* hotelů na Mauriciu LUX* Grand Gaube a jeho privátního plážového klubu.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.

Video ke zhlédnutí:


Brožura ke stažení:

Tato webová stránka používá soubory cookies.