home / cz / en
Kontakt

Prodej privátních ostrovů exkluzivně u společnosti Bling-Bling!

Společnost Bling-Bling získala výhradní zastoupení Vladi Private Islands, největší a nejznámější agentury specializující se na prodej a pronájem soukromých ostrovů po celém světě. Vedle Německa, Kanady, Nového Zélandu a Číny má tak i Česká republika svého zástupce na trhu s touto výjimečnou komoditou.

Od roku 1971 prodala německá společnost významného obchodníka a filantropa Farhada Vladiho rekordních 2.654 ostrovů po celém světě, přičemž mezi majitele těchto zelených skvostů se pochopitelně řadí nejbohatší lidé planety i celá řady celebrit jako Nicolas Cage, Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, Mel Gibson, Kylie Minoque nebo Jennifer Lopez. Vůbec prvním úspěšným prodejem Vladi Private Islands pak byl v sedmdesátých letech minulého století jeden z nejkrásnějších seychelských ostrovů Cousine Island, kde se v současné době nachází pětice impozantních vil, které je možné si pronajmout stejně jako celý ostrov.

A právě tato atraktivní destinace je neodmyslitelně spjata také se jménem Jany Štefánkové, která v oblasti Indického oceánu aktivně působí a podniká více než dvacet let. Není tedy velkým překvapením, že její společnost Bling-Bling zaměřená na prodej luxusních nemovitostí nejen na Seychelách, ale i na Mauriciu, kde zastupuje hned několik unikátních rezidenčních projektů, spojila síly s tímto významným mezinárodním prodejcem a rozšířila své portfolio o nabídku soukromých ostrovů. „Jsem opravdu šťastná, že se nám podařilo dohodu o spolupráci s panem Farhadem Vladim uzavřít a můžeme tak i našim klientům nabídnout tuto exkluzivní komoditu, kterou mohou do budoucna využít i jako zajímavý zdroj příjmu, “ říká Jana Štefánková.

Už i zájemci v Čechách a na Slovensku si tak mohou pořídit kousek vlastního ráje z pohodlí reprezentativní kanceláře společnosti Bling-Bling v historickém centru Prahy, která maximálně diskrétně zajistí veškerý servis spojený s nákupem. Vybírat přitom mohou z veřejné i neveřejné databáze Vladi Private Islands čítající momentálně kolem 280 ostrovů na prodej a 230 ostrovů na pronájem ve vodách Indického oceánu, Karibiku, Středozemního moře, v blízkosti Austrálie, Kanady nebo kdekoliv jinde na světě.

Aktuální nabídku ostrovů naleznete na: https://www.vladi-private-islands.de.


Zpět k článkům

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x