Cap Marina

Resort CAP MARINA se nachází na severním pobřeží Mauriciu, v jedné z nejkrásnějších oblastí Cap Malheureux se známou dominantou kostela „Red Church“ a výhledem na ostrov Coin de Mire. K dispozici je široká nabídka moderních apartmánů, řadových domů a vil s bohatým společným zázemím včetně umělého sladkovodního kanálu, parků s tropickou zelení, bazénů, restaurací a barů, nákupní galerie, profesionální zdravotní péče nebo privátního plážového klubu.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v unikátním vodním resortu CAP MARINA na severu Mauriciu, vzdáleném pouhých 50 metrů od pobřeží Cap Malheureux. Výstavba resortu byla zahájena v roce 2020 a je rozdělena do několika stavebních fází s plánovaným dokončením v letech 2024 a 2025.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit luxusní vilu nebo apartmán v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do oblíbeného turistického letoviska Grand Baie s nákupními a sportovními centry, restauracemi, soukromými klinikami, mezinárodními školami nebo mistrovským 18 jamkovým golfovým hřištěm.

Prodejní nabídka zahrnuje moderní apartmány, řadové domy a vily, které jsou k dispozici v různých velikostech, designech a stylech. To vše navíc v kombinaci s velmi komfortním společným zázemím včetně obchodů, clubhouse, fitness a wellness centra, exkluzivní péče pro seniory, nepřetržité lékařské pohotovosti nebo VIP členství v privátním plážovém klubu Evaco Beach Club v Trou aux Biches s jednou z nejlepších písečných pláží na Mauriciu.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.

Video ke zhlédnutí:


Brožura ke stažení:

Tato webová stránka používá soubory cookies.