Prodej nemovitostí

Resort Cap Marina představuje širokou nabídku nemovitostí v různých velikostech, designech a stylech, od jednoložnicových apartmánů až po řadové domy a vily s 5 ložnicemi, zahradou a vlastním bazénem nebo ultramoderní rezidence s přímým přístupem k vodnímu kanálu. Všechny nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Mauriciu.

  • Apartmány

Základní úroveň bydlení představují apartmány s obytnou plochou 75 až 112 m². K dispozici jsou s 1 nebo 2 ložnicemi s vlastním sociálním zázemím a prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní. Ke každému apartmánu rovněž náleží balkon či terasa.

Brožura apartmánů ke stažení zde.

 

  • Řadové domy

Dvoupodlažní řadové domy se rozprostírají na pozemcích o velikosti 148 až 163 m². K dispozici jsou s obytnou plochou 116 až 146 m², 2 nebo 3 ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, která plynule přechází na terasu a do zahrady s privátním bazénem.

 

  • Vily „Villas du Parc“

Elegantní přízemní vily se rozprostírají na pozemcích o velikosti 469 až 935 m² obklopených tropickou zelení. Disponují obytnou plochou 152 až 285 m², 2 až 4 ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, která plynule přechází na částečně zastřešenou terasu a do zahrady s privátním bazénem.

Brožura vil ke stažení zde.

 

  • Vily „Harmony Villas“

Moderní přízemní vily se rozprostírají na pozemcích o velikosti 278 až 392 m² obklopených tropickou zelení. Disponují obytnou plochou 111 až 154 m², 2 nebo 3 ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, která plynule přechází na zastřešenou terasu a do zahrady. Všechny tyto vily jsou navíc vybaveny nouzovým tlačítkem do lékařské ordinace, takže poskytují velmi bezpečné bydlení i pro seniory.

 

  • Jednopodlažní rezidence s přímým přístupem k vodnímu kanálu

Moderní jednopodlažní vily typu „Lagoon“ a „Aquamarine“ se rozprostírají na pozemcích o velikosti 477 až 784 m² s přímým výhledem a přístupem k umělému sladkovodnímu kanálu. Disponují obytnou plochou 213 a 301 m², 2 nebo 3 ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, velkorysou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, prostornými částečně zastřešenými terasami, upravenou zahradou s privátním bazénem o velikosti 58 m² a technickým zázemím včetně garáže.

Brožura rezidencí ke stažení zde.

 

  • Dvoupodlažní rezidence s přímým přístupem k vodnímu kanálu

Nejvyšší úroveň bydlení představují ultramoderní dvoupodlažní rezidence typu „Amazonia“ a „Signature“. Rozprostírají se na pozemcích o velikosti 671 až 2 302 m² s přímým výhledem a přístupem k umělému sladkovodnímu kanálu. Disponují obytnou plochou 503 a 896 m², 4 nebo 5 ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, velkorysou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, prostornými částečně zastřešenými terasami, upravenou zahradou s privátním bazénem o velikosti až 190 m² a technickým zázemím včetně garáže. Vila „Signature“ navíc nabízí i soukromé kino.

Brožura rezidencí ke stažení zde.

 

Aktuální nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.