The Kempt

Resort THE KEMPT se nachází v klidné rezidenční oblasti Cap Malheureux na severu ostrova Mauricius, jen pár minut od pobřeží s malebnými plážemi a romantickým kostelem známým jako „Red Church“. Resort nabízí kolekci 12 moderních vil s upravenou zahradou a vlastním bazénem. Jako příjemný bonus navíc majitelé získávají VIP přístup do 5 luxusních resortů a plážových klubů, jejichž zázemí mohou plně využívat.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v novém butikovém resortu THE KEMPT v klidné rezidenční oblasti na severu ostrova Mauricius, Cap Malheureux. Momentálně je celý resort ve fázi výstavby s plánovaným dokončením na přelomu roku 2023 a 2024.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní vilu v hlídaném bezpečí tohoto komorního resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do oblíbeného turistického letoviska Grand Baie s veškerou občanskou vybaveností, včetně nákupních a sportovních center, restaurací, soukromých zdravotnických zařízení, mezinárodních škol nebo mistrovského 18 jamkového golfového hřiště.

Prodejní nabídka zahrnuje 12 moderních přízemních vil se 3 nebo 4 ložnicemi, upravenou zahradou a vlastním bazénem, které se rozprostírají na pozemcích o velikosti 437 až 674 m². Majitelé vil mají k dispozici také fitness centrum přímo v areálu a jako příjemný bonus navíc získávají VIP přístup do pěti luxusních resortů skupiny Sea Resorts Hotels Group, jejichž komfortní zázemí a plážové kluby mohou plně využívat.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.


Brožura ke stažení:

Tato webová stránka používá soubory cookies.