Prodej nemovitostí

Resort The Kempt nabízí na prodej 12 moderních přízemních vil s upravenou zahradou a vlastním bazénem. Vily jsou k dispozici ve třech základních typech se 3 ložnicemi (typ 1) nebo v kombinaci s jednoložnicovým studiem pro hosty, které je součástí vily (typ 2) nebo stojí samostatně na protější straně zahrady (typ 3). Všechny nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Mauriciu.
 

  • Vila typu 1

Moderní přízemní vila s obytnou plochou 196,5 m², 3 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, technickým zázemím a samostatnou toaletou pro hosty. Vilu obklopuje částečně zastřešená venkovní terasa, která přechází do upravené zahrady s vlastním bazénem.
 

 

  • Vila typu 2

Moderní přízemní vila s obytnou plochou 230,9 m², 3 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, technickým zázemím a samostatnou toaletou pro hosty. Součástí vily je také jednoložnicové studio pro hosty s plochou cca 27 m² a odděleným vstupem. Vilu obklopuje částečně zastřešená venkovní terasa, která přechází do upravené zahrady s vlastním bazénem.
 

 

  • Vila typu 3

Moderní přízemní vila s obytnou plochou 230,9 m², 3 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, technickým zázemím a samostatnou toaletou pro hosty. Vilu obklopuje částečně zastřešená venkovní terasa, která přechází do upravené zahrady s vlastním bazénem. Na protější straně zahrady se nachází samostatné jednoložnicové studio pro hosty s plochou cca 27 m².
 

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.