Anbalaba

Resort ANBALABA se nachází na jižním pobřeží Mauriciu, v klidné oblasti Baie du Cap, jejíž kouzlo a autenticitu podtrhuje bujná tropická příroda. Jedinečnost tohoto resortu spočívá v jeho terasovitém uspořádání, které poskytuje nádherné výhledy na Indický oceán a do okolní krajiny. Prodejní nabídka zahrnuje moderní apartmány a vily s bohatým společným zázemím včetně přístupu do privátního plážového klubu Pool & Spa Club.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v novém resortu ANBALABA na jižním pobřeží Mauriciu, v sousedství 5* vilového resortu Villas Valriche a jen několik minut cesty od písečné pláže La Prairie a ikonické hory Le Morne. Momentálně je celý resort ve výstavbě.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní vilu nebo apartmán v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti, včetně špičkové lékařské péče či mezinárodních škol, i k nejrůznějším zážitkovým aktivitám jako jsou vodní sporty, golf, pěší a cykloturistika nebo lov divoké zvěře.

Prodejní nabídka zahrnuje moderní apartmány a vily v různých velikostech a stylech, které jsou vzdáleny cca 300 až 800 metrů od pobřeží. To vše navíc v kombinaci s velmi komfortním společným zázemím s obchody, restauracemi, půjčovnami sportovního vybavení, dětským hřištěm, lékařskými ordinacemi či privátním plážovým klubem a dalšími službami.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.


Video ke zhlédnutí:

 

Brožura ke stažení:

Anbalaba

Anbalaba

Anbalaba

Tato webová stránka používá soubory cookies.