O projektu

Anbalaba se nachází na jižním pobřeží Mauriciu, v klidné oblasti rybářské vesničky Baie du Cap a sousedství 5* vilového resortu Villas Valriche. Jedinečnost tomuto resortu dodává nejen jeho poloha v nejautentičtější části ostrova s překrásnou původní přírodou, ale také terasovité uspořádání, které poskytuje přímé výhledy na Indický oceán.

Koncept resortu je navržený tak, aby zde rezidenti našli vše, co pro svůj každodenní život potřebují. Centrum tvoří náměstí s kancelářemi a recepcí, tržnicí s lokálními produkty, obchody, pekárnou, vinotékou, restauracemi, soukromou poliklinikou, lékárnou, půjčovnou sportovního vybavení, kosmetickým salonem, čistírnou nebo hotelem. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, nechybí hlídaná vstupní brána a security 24/7.

Projekt představuje širokou nabídku nemovitostí v různých velikostech a stylech, od moderních apartmánů s plochou 180 m² a 3 ložnicemi až po luxusní vily na pozemcích o velikosti 750 až 3 000 m², 3 až 6 ložnicemi a vlastním bazénem. Všechny nemovitosti jsou budovány v dokonalé harmonii s topografií místa a terasovitě uspořádány, aby poskytovaly co nejkrásnější panoramatické výhledy na oceán a do okolní krajiny.

Architektonické zpracování vsází na moderní nadčasový design, který se odráží jak na exteriérech staveb, tak v otevřených vzdušných interiérech. Ty je možné volit ve třech základních designech - „Zen Atmosphere“ a „Tropical Elegance“ vyznačující se přírodními materiály, jemnými odstíny a čistými liniemi, které navozují pocit klidu a pohody. Pestřejší a barevnější styl představuje „Creole Soul“, který je inspirován radostí mauricijské kultury.

Všichni rezidenti automaticky získávají také volný přístup do privátního plážového klubu Pool & Spa Club, který je součástí resortu a kde mají k dispozici společný bazén, restauraci, fitness a wellness centrum či dětský klub s hřištěm.

Plán resortu ke stažení:

Tato webová stránka používá soubory cookies.