Prodej nemovitostí

Resort Anbalaba nabízí na prodej moderní apartmány a vily v různých velikostech a stylech, které jsou vzdáleny 300 až 800 metrů od pobřeží a terasovitě uspořádány, aby poskytovaly co nejkrásnější výhledy na Indický oceán a do okolní krajiny. Všechny nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Mauriciu.

  • Apartmány „Les Vues d'Anbalaba“

Základní úroveň bydlení představují moderní apartmány s přímým výhledem na oceán, které se nachází ve 3 dvoupodlažních apartmánových domech vzdálených 400 metrů od pobřeží. Všechny apartmány disponují obytnou plochou 180 m², 3 ložnicemi, 3 koupelnami s toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, technickým zázemím a terasou. K přízemním apartmánům navíc náleží cca 60 m² vlastní zahrady. Bazén s délkou 25 metrů situovaný přímo před blokem B mají všechny apartmány společný.

Brožura apartmánů ke stažení zde.

 

  • Vily „Les Terrasses d'Anbalaba“

Elegantní přízemní vily se rozprostírají na pozemcích o velikosti 750 až 1 000 m² vzdálených 400 metrů od pobřeží. Všechny pozemky jsou terasovitě uspořádány, aby poskytovaly co nejkrásnější výhledy na oceán, nebo do krajiny s vesnicí Baie du Cap. K dispozici jsou vily s obytnou plochou 215 m², 3 ložnicemi s vlastní en-suite koupelnou a toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, technickým zázemím a částečně zastřešenou terasou, která plynule přechází do upravené zahrady s privátním bazénem o velikosti 35 m².

Brožura vil ke stažení zde.

 

  • Vily „Les Hauts d'Anbalaba“

Nejvyšší úroveň bydlení představují luxusní dvoupodlažní nebo třípodlažní vily vzdálené 300 až 800 metrů od pobřeží, které se rozprostírají na pozemcích o velikosti 2 000 až 3 000 m² s panoramatickým výhledem na oceán. Vily disponují obytnou plochou 500 až 600 m², 5 nebo 6 ložnicemi s vlastní en-suite koupelnou a toaletou, pracovnou, velkorysou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, prostornými částečně zastřešenými terasami, upravenou zahradou s privátním bazénem o velikosti 60 m² a technickým zázemím. Každá vila je rovněž vybavena přízemním apartmánem pro hosty se samostatným vstupem.

Brožura vil ke stažení zde.

 

Aktuální nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE.

Tato webová stránka používá soubory cookies.