Prodej nemovitostí

Resort Eden Island nabízí na prodej klasické i moderní apartmány, maisony (řadové domy) a vily, které jsou postaveny v jednotném koloniálním stylu a obklopeny upravenou tropickou zelení. Všechny nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. S koupí každé nemovitosti automaticky získáváte privátní kotviště pro loď a elektrický golfový vozík pro pohyb po ostrově. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.
 

  • Klasické apartmány

Apartmány s celkovou plochou 67 až 215 m² se nacházejí v dvoupatrových apartmánových domech umístěných po celém ostrově. Všechny jednotky disponují 1 až 3 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, která plynule přechází na zastřešenou terasu (verandu). Interiéry jsou plně klimatizovány a standardně vybaveny kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči Miele. Kompletně zařízeny sanitární keramikou jsou rovněž koupelny s toaletou.
 

 

  • Moderní apartmány

Jedná se o omezenou nabídku nových moderních apartmánů ve stylu penthouse, které byly dokončeny v květnu 2022. Disponují velkorysou plochou 460 m², přímým vstupem z výtahu, 4 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, která plynule přechází na zastřešenou panoramatickou terasu. Interiéry se vyznačují moderním nadčasovým designem, jsou plně klimatizovány a standardně vybaveny elegantní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči Miele. Kompletně zařízeny sanitární keramikou jsou rovněž koupelny s toaletou.
 

 

  • Maisony

Maisony jsou dvoupodlažní řadové domy propojené maximálně po třech vedle sebe, které se rozprostírají na pozemcích o velikosti 260 až 1000 m². Domy disponují celkovou plochou 210 až 350 m², 3 nebo 4 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, technickým zázemím a zastřešenými terasami. Interiéry jsou plně klimatizovány a standardně vybaveny kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči Miele. Kompletně zařízeny sanitární keramikou jsou rovněž koupelny s toaletou. Všechny maisony obklopuje upravená zahrada s vlastním bazénem, ze které je přímý vstup na pláž či k privátnímu molu.
 

 

  • Vily

Vily jsou velkoryse řešené dvoupodlažní rezidence, které se rozprostírají na pozemcích o velikosti 600 až 3000 m² situovaných na oceán či pláž. Vily disponují celkovou plochou 250 až 609 m², 3 až 6 ložnicemi, každá s vlastní en-suite koupelnou a oddělenou toaletou, prostornou obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní, technickým zázemím a zastřešenými terasami. Interiéry jsou plně klimatizovány a standardně vybaveny kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči Miele. Kompletně zařízeny sanitární keramikou jsou rovněž koupelny s toaletou. Všechny vily obklopuje upravená zahrada s vlastním bazénem, ze které je přímý vstup na pláž či k privátnímu molu.
 

 

Aktuální nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE

<< zpět na úvod

Tato webová stránka používá soubory cookies.