O projektu

Eden Island je dokončený a plně funkční resort s mezinárodní marinou, kde mohou kotvit až stometrové jachty. Rozprostírá se na rekultivovaném korálovém útesu v těsné blízkosti hlavního seychelského ostrova Mahé, se kterým je spojen krátkým hlídaným mostem.

Celková rozloha ostrova je 56 ha, z toho na 40 ha byly postaveny apartmánové domy, maisony a vily v jednotném koloniálním stylu. Zbývajících 16 ha ostrova tvoří soukromé vodní cesty, po kterých lze doplout k jednotlivým privátním kotvištím. Až stometrové jachty pak mohou kotvit v mezinárodní marině na jihozápadním pobřeží ostrova, která poskytuje celoroční špičkový servis.

Koncepce resortu se inspirovala etnickým mixem typickým pro Seychely, takže lze na všech stavbách rozpoznat prvky francouzské, africké, indické nebo čínské architektury. Ve stejném stylu jsou navrženy také interiéry, které kombinují moderní design s přírodními prvky a barevností odrážející deštný prales, oceán, písek, korály, mušle a skály. Všechny domy obklopuje upravená tropická zahrada s výhledem na oceán nebo hlavní ostrov Mahé, vily a maisony navíc disponují vlastním bazénem.

Komfort resortu zvyšují 4 privátní pláže, clubhouse, 3 bazény, fitness centrum, tenisový kurt, dětské hřiště, nákupní galerie Eden Plaza s obchody, restauracemi a bary, lékárnou, bankami, směnárnou, čistírnou, půjčovnou aut, lodí a nejrůznějšího sportovního vybavení nebo supermarketem Spar s potravinami a drogerií či soukromou poliklinikou. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, pochopitelně nechybí security 24 hodin denně.


Brožura ke stažení:


<< zpět na úvod

Tato webová stránka používá soubory cookies.