Eden Island Seychelles

Exkluzivní rezidence obklopené modří Indického oceánu a elegantními zahradami s tropickou vegetací, luxusní design navržený dokonale v souladu s přírodními krásami souostroví Seychely, privátní pláže s jemným korálovým pískem, mezinárodní marina až pro stometrové jachty, prvotřídní komfort a pohoda … to vše spojuje v jeden jediný svět unikátní rezidenční projekt EDEN ISLAND SEYCHELLES.

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej luxusních nemovitostí v resortu EDEN ISLAND, který se nachází jen několik set metrů od východního pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé. A tak nyní i Vy můžete vlastnit kus ráje, soukromé sídlo v hlídaném bezpečí tohoto unikátního ostrovního resortu s mezinárodní marinou a privátním kotvištěm ke každé nemovitosti.

Vybírat můžete ze široké nabídky apartmánů, maisonů a samostatně stojících vil, které jsou navrženy v jednotném koloniálním stylu a obklopeny tropickou zelení. To vše navíc v kombinaci s velmi komfortním společným zázemím, 4 privátními plážemi, 3 bazény, fitness centrem, tenisovým kurtem, nákupní galerií Eden Plaza s obchody, restauracemi a bary, bankami, supermarketem i soukromou poliklinikou. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, pochopitelně nechybí ani security 24 hodin denně.


Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. S koupí každé nemovitosti automaticky získáváte privátní kotviště pro loď a elektrický golfový vozík pro pohyb po ostrově. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.


Brožura ke stažení:


Tato webová stránka používá soubory cookies.