Ekô Savannah

Resort EKÔ SAVANNAH se rozprostírá v srdci Tamarinu na západním pobřeží Mauriciu, na pozadí majestátní hory La Tourelle, jejíž zelené svahy dokonale kontrastují s divokými zlatavými pláněmi, které dodávají celé této oblasti atmosféru africké savany. Resort nabízí kolekci 47 výjimečných vil navržených s maximálním respektem k životnímu prostředí na základě principů trvalé udržitelnosti a ekologie.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v novém resortu EKÔ SAVANNAH na jednom z nejkrásnějších míst západního pobřeží Mauriciu, nedaleko známé a surfaři velmi oblíbené zátoky Tamarin, mistrovského 18 jamkového golfového hřiště Tamarina Golf Club nebo národního parku Black River Gorges.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní vilu v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti, včetně nákupních center, restaurací a barů, mezinárodních škol a školek, soukromých klinik, i k nejrůznějším zážitkovým aktivitám jako jsou vodní sporty, golf nebo pěší a cykloturistika.

Prodejní nabídka zahrnuje 47 přízemních vil se 3 až 5 ložnicemi, které jsou situovány na pozemcích o velikosti cca 900 až 1 850 m² s upravenou zahradou a vlastním bazénem. To vše navíc v kombinaci s velmi komfortním společným zázemím s clubhousem, business centrem, restaurací a lounge barem, fitness centrem, dětským koutkem, velkým společným bazénem i špičkovým servisem a službami.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.

Video ke zhlédnutí:


Brožura ke stažení:

Ekô Savannah

Tato webová stránka používá soubory cookies.