Enchanted Waterfront

Butikový resort Enchanted Waterfront se rozprostírá na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, v blízkosti resortů Eden Island a Pangia Beach. Jedná se o velmi komorní rezidenční projekt pouhých 5 koloniálních vil s přímým vstupem na vlastní písečnou pláž, privátní marinou a společným zázemím.

Získali jsme exkluzivní zastoupení na prodej nemovitostí v novém butikovém resortu Enchanted Waterfront, který splňuje nejvyšší požadavky na bezpečné a komfortní bydlení. Resort je momentálně ve výstavbě s plánovaným dokončením v prosinci 2022.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit elegantní vilu v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup na mezinárodní letiště, do hlavního města Victoria nebo do resortu Eden Island s nákupní galerií, soukromou poliklinikou a mezinárodní marinou.

Prodejní nabídka zahrnuje 4 dvoupodlažní koloniální vily s výhledem na ostrov Eden Island, privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní pláž. K dispozici je rovněž společné zázemí s recepcí, fitness centrem, bazénem, bistrem a barem i několika pokoji pro hosty rezidentů.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat prostřednictvím společnosti JA Resorts & Hotels, která zajišťuje správu celého resortu. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.

Tato webová stránka používá soubory cookies.