Enchanted Waterfront Resort

Nový butikový resort ENCHANTED WATERFRONT na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé představuje unikátní koncept elegantních koloniálních vil s přímým vstupem na vlastní písečnou pláž, privátní marinou a komfortním společným zázemím. Jedinečná kombinace pozoruhodné přírodní scenérie a překrásného výhledu na sousední ostrov Eden Island pak vytváří z každé jednotlivé rezidence dokonalé místo pro Váš nový domov i zajímavou investiční příležitost.

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej luxusních koloniálních vil v novém butikovém resortu ENCHANTED WATERFRONT na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, v blízkosti luxusních resortů Eden Island a Pangia Beach, který splňuje ty nejvyšší požadavky na bezpečné a komfortní bydlení.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit elegantní vilu v komorním prostředí tohoto prestižního hlídaného resortu s privátní pláží a marinou, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup na mezinárodní letiště, do hlavního seychelského města Victoria nebo na ostrov Eden Island. Kromě překrásných vil projekt disponuje také společným zázemím s recepcí, fitness centrem, sladkovodním bazénem, bistrem a barem i několika pokoji pro hosty rezidentů.

Limitovaná prodejní nabídka zahrnuje pouhých pět dvoupodlažních koloniálních vil se zastavěnou plochou 354 m², které se nacházejí na pozemcích o velikosti 500 m² s nádherným výhledem na ostrov Eden Island, tropickou zahradou, privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž.


Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat prostřednictvím společnosti JA Resorts & Hotels, která má na starosti správu celého resortu. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.

Tato webová stránka používá soubory cookies.