Prodej nemovitostí

Butikový resort Enchanted Waterfront nabízí na prodej 4 dvoupodlažní koloniální vily s výhledem na ostrov Eden Island, privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž. Vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat prostřednictvím společnosti JA Resorts & Hotels, která zajišťuje provoz a správu celého resortu. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelách.

Všechny vily jsou velkoryse řešené dvoupodlažní rezidence se 3 ložnicemi a zastavěnou plochou 354 m², které se rozprostírají na pozemcích o velikosti 500 m². Jejich dispoziční řešení vychází z logického uspořádání vnitřního prostoru, který do okolní krajiny otevírají velkoformátová posuvná okna a dveře, zastřešená venkovní terasa a oba prosklené balkony. Obklopeny jsou tropickou zahradou s privátním bazénem a plochou pro opalování. Součástí každé rezidence je také jedno kryté parkovací stání.

Přízemí tvoří krytá vstupní veranda, centrální obývací část spojená s jídelním koutem a kuchyní, na kterou navazuje ložnice s koupelnou a 2 technické místnosti. V 1. patře se nachází společná obývací část a 2 velké ložnice s vlastní šatnou a sociálním zázemím, přičemž hlavní ložnici obklopuje balkon se samostatně stojící designovou vanou. Všechny interiéry jsou opatřeny klimatizací, bezpečnostním systémem a Wi-Fi připojením. Standardně jsou vybaveny moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a kompletně zařízeny sanitární keramikou jsou rovněž koupelny s toaletou.

Architektonická koncepce vil je dokonalou syntézou minulosti a dneška, tedy koloniálních prvků se současným designem založeným na čistých liniích a jemné barevnosti jen s několika výraznějšími akcenty. Tento moderní kreolský styl se odráží také na veškerém vnitřním vybavení, které podtrhuje pocit neformální elegance a pohodlí. Velká pozornost byla rovněž věnována výběru kvalitních přírodních materiálů, povrchových úprav, energeticky úsporných technologií a dalších prvků, aby se co nejvíce ochránilo životní prostředí. Výsledkem jsou pak tyto do krajiny citlivě začleněné stavby, pod kterými je podepsán vynikající architekt a designér Tony Joseph, zakladatel věhlasného indického studia Stapati Architects.

 

Plán vily ke stažení:

plan


Aktuální nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.