home / cz / en

Nabídka nemovitostí

Nově vznikající butikový resort Enchanted Waterfront je limitován na deset dvoupodlažních koloniálních vil, přičemž pouze pětice z nich je určena k prodeji. Vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat prostřednictvím společnosti JA Resorts & Hotels, která má na starosti provoz a správu celého resortu. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech. V současné době se projekt nachází v počáteční fázi výstavby a zcela dokončen bude v následujících 12 až 18 měsících.

Všechny vily jsou velkoryse řešené dvoupodlažní rezidence se třemi ložnicemi a zastavěnou plochou 354 m², které se rozprostírají na pozemcích o velikosti 500 m² s přímým vstupem na vlastní písečnou pláž a překrásným výhledem na sousední ostrov Eden Island. Jejich dispoziční řešení vychází z logického uspořádání vnitřního prostoru, který do okolní krajiny otevírají velkoformátová posuvná okna a dveře, zastřešená venkovní terasa s příjemným posezením a oba prosklené balkony v prvním podlaží. Obklopeny jsou tropickou zahradou s privátním bazénem a plochou pro opalování. Součástí každé rezidence je také jedno kryté parkovací stání.

Interiéry vil jsou koncipovány velice prakticky, v přízemí s krytou vstupní verandou, centrální prostornou obývací částí spojenou s jídelním koutem a kuchyní, na kterou navazuje ložnice s koupelnou a dvě technické místnosti. V prvním podlaží se nachází společná obývací část a dvě velké ložnice s vlastní šatnou a sociálním zázemím, přičemž hlavní ložnici obklopuje balkon se samostatně stojící designovou vanou a nádherným výhledem na oceán. Všechny interiéry jsou plně klimatizovány a disponují jak bezpečnostním systémem, tak kvalitním internetovým připojením. Standardně jsou vybaveny moderní kuchyňskou linkou se špičkovými vestavěnými spotřebiči a kompletně zařízeny sanitární keramikou jsou rovněž koupelny s toaletou.

Architektonické zpracování interiérů i exteriérů je dokonalou syntézou minulosti a dneška, tedy koloniálních prvků se současným designem založeným na čistých liniích a jemné barevnosti převážně v odstínech hnědé, béžové a bílé s několika akcenty tyrkysové. Tento moderní kreolský styl se odráží také na veškerém vnitřním vybavení, které podtrhuje pocit neformální elegance a pohodlí. Velká pozornost byla rovněž věnována výběru kvalitních přírodních materiálů, povrchových úprav, energeticky úsporných technologií a dalších prvků, aby se co nejvíce ochránilo životní prostředí. Výsledkem jsou pak tyto do krajiny citlivě začleněné stavby, pod kterými je podepsán vynikající architekt a designér Tony Joseph, zakladatel věhlasného indického studia Stapati Architects.

 

Plán vily ke stažení:

plan

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x