O projektu

Enchanted Waterfront je nový butikový resort, který vzniká na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé v blízkosti luxusních resortů Eden Island a Pangia Beach, pouhých pět kilometrů od mezinárodního letiště a čtyři kilometry od hlavního města Victoria. Po dokončení jej bude tvořit deset elegantních koloniálních vil s překrásným výhledem na sousední ostrov Eden Island, privátní marinou, komfortním společným zázemím a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž z každé jednotlivé vily.

Developerem tohoto prestižního projektu je významná seychelská finanční společnost s indickými kořeny Trinity Waterfront Development, v jejímž čele stojí otec a syn - Anant Jivan-Shah a Sunil Shah. Právě oni přišli s myšlenkou vytvořit v této strategicky zajímavé lokalitě komorní resort odpovídající nejvyšším světovým standardům, kterým navázali na svůj úspěšný projekt Enchanted Island Resort na nedalekém seychelském ostrově Round Island. Aktivně se na vzniku resortu podíleli také nejmladší členové rodiny, Suniliho dcera Sanjna a syn Vishal, kteří mu vtiskli svěží moderní nádech. Provoz a správu svěřila rodina renomované dubajské skupině JA Resorts & Hotels, která má ve svém portfoliu hned několik špičkových butikových resortů v této destinaci.

Celý koncept zahrnuje deset dvoupodlažních koloniálních vil, přičemž pouze pětice z nich je určena k prodeji a v jedné rezidenci se nachází společné zázemí. Všechny vily se rozprostírají na pozemcích o velikosti 500 m², které díky své poloze poskytují nádherný výhled na sousední ostrov Eden Island. Obklopeny jsou pěstěnou tropickou zahradou s privátním bazénem a přímým vstupem na vlastní písečnou pláž. Celková zastavěná plocha každé vily je 354 m² a nabízí tak prostorný, logicky členěný interiér, jemuž dominuje centrální obývací část se zastřešenou venkovní terasou a který do venkovní zeleně maximálně otevírají velkoformátová posuvná okna a dveře i dvojice balkonů.

Architektonického zpracování se ujal vynikající architekt a designér Tony Joseph, zakladatel věhlasného indického studia Stapati Architects. Tomu se na základě několikaletého studia seychelského umění podařilo vytvořit moderní kreolský styl kombinující koloniální prvky se současným designem a přírodními materiály odrážejícími barevnost seychelské flóry a fauny. Tato dokonalá syntéza minulosti a dneška prostupuje jak celým interiérem, včetně vnitřního vybavení, tak se objevuje na exteriérech staveb dokonale harmonizujících s okolní krajinou. Velká pozornost byla rovněž věnována výběru kvalitních povrchových úprav, energeticky úsporných technologií a dalších prvků, aby se co nejvíce ochránilo životní prostředí.

Společné zázemí resortu je koncipováno velmi komfortně v jedné z rezidencí, která slouží jako clubhouse s recepcí, fitness centrem, sladkovodním bazénem, moderním bistrem a barem s otevřenou venkovní terasou. Vlastníkům vil je rovněž k dispozici privátní marina a několik pokojů hotelového typu, kde mohou ubytovat své hosty. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, pochopitelně nechybí security 24 hodin denně.

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.