O projektu

Ki Residences je nový dokončený a plně funkční resort v severní části ostrova Mauricius, v oblasti Pereybere s veškerou občanskou vybaveností a stejnojmennou písečnou pláží, která patří mezi nejoblíbenější pláže Mauriciu.

Resort tvoří dvoupatrové apartmánové domy, ve kterých se nachází 39 moderních apartmánů a 17 penthousů s obytnou plochou 90 až 271 m² a dvěma nebo třemi ložnicemi. Podle vzoru kreolské lidové architektury, kterou se celý koncept resortu inspiroval, všechny apartmány disponují prostornými balkony s výhledem na společný bazén nebo do zahrady. Penthousy jsou navíc opatřeny střešní terasou s vlastním bazénem.

Interiéry kombinují moderní tropický styl s přírodními prvky a barevností mauricijské flóry a fauny. Tomu odpovídá také veškeré vnitřní vybavení, které doplňuje designová sanitární keramika a kvalitní spotřebiče renomovaných značek. Velká pozornost byla rovněž věnována výběru kvalitních materiálů a povrchových úprav.

To vše doplňuje komfortní společné zázemí s plně vybaveným fitness centrem, kavárnou, dětským hřištěm, upravenou zahradou s velkým přírodním bazénem 450 m² i dostatkem travnatých ploch pro odpočinek a relaxaci. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, pochopitelně nechybí hlídaná vstupní brána a security 24 hodin denně.

Všichni rezidenti navíc získávají členství v privátním plážovém klubu 2Beach Club přímo na pláži Pereybere, kde mají k dispozici vodní sporty a další zážitkové aktivity.

Plán resortu ke stažení:

Tato webová stránka používá soubory cookies.