Prodej nemovitostí

Resort Ki Residences nabízí na prodej 39 moderních apartmánů a 17 penthousů ve dvou základních typech - Kokotier a Kanasuk, které se nacházejí v dvoupatrových apartmánových domech situovaných v upravené zahradě se společným bazénem. Všechny bytové jednotky disponují celkovou plochou 91,4 až 271 m², dvěma nebo třemi ložnicemi, prostorným balkonem a v případě penthousů navíc střešní terasou s privátním bazénem. Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé nemovitosti splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Mauriciu.
 

  • Apartmány a penthousy typu Kokotier

Jedná se o 15 moderních apartmánů a 5 penthousů, které se nacházejí v apartmánových domech - blok A, B s výhledem do upravené tropické zahrady. Všechny jednotky disponují celkovou plochou 91,4 až 241,6 m², dvěma nebo třemi ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní a prostorným balkonem. Penthousy jsou navíc opatřeny střešní terasou s privátním bazénem i dostatkem prostoru pro odpočinek a relaxaci.

Interiéry jsou navrženy v moderním tropickém stylu jako otevřený vzdušný prostor, který opticky zvětšují a prosvětlují posuvné skleněné stěny vedoucí na balkon či terasu. Veškerý komfort a pohodlí podtrhuje elegantní vnitřní vybavení, které vsází na kombinaci moderních a tradičních prvků. V základní ceně každé jednotky je zahrnuta kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a sanitární keramikou vybavené koupelny s toaletou. Ostatní nábytek a doplňky lze vybírat v rámci jednotlivých balíčků.
 

 

 

  • Apartmány a penthousy typu Kanasuk

Jedná se o 24 moderních apartmánů a 12 penthousů, které se nacházejí v apartmánových domech - blok C, D, E, F, G, H s výhledem na velký přírodní bazén a do upravené zahrady. Všechny jednotky disponují celkovou plochou 122,2 až 271 m², dvěma nebo třemi ložnicemi s vlastním sociálním zázemím, obývací částí spojenou s jídelnou a kuchyní a prostorným balkonem. Penthousy jsou navíc opatřeny střešní terasou s privátním bazénem i dostatkem prostoru pro odpočinek a relaxaci.

Interiéry jsou navrženy v moderním tropickém stylu jako otevřený vzdušný prostor, který opticky zvětšují a prosvětlují posuvné skleněné stěny vedoucí na balkon či terasu. Veškerý komfort a pohodlí podtrhuje elegantní vnitřní vybavení, které vsází na kombinaci moderních a tradičních prvků. V základní ceně každé jednotky je zahrnuta kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a sanitární keramikou vybavené koupelny s toaletou. Ostatní nábytek a doplňky lze vybírat v rámci jednotlivých balíčků.
 

 

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.