Ki Residences

Resort KI RESIDENCES se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius, pouhých 300 metrů od oblíbené písečné pláže Pereybere na okraji přímořského letoviska Grand Baie. Resort nabízí poslední volné apartmány a penthousy se dvěma nebo třemi ložnicemi, komfortním společným zázemím s velkým přírodním bazénem a přístupem do privátního plážového klubu 2Beach Club.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v novém dokončeném a plně funkčním resortu KI RESIDENCES na severním pobřeží ostrova Mauricius, v oblasti Pereybere s veškerou občanskou vybaveností.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní apartmán v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do nejvyhledávanějšího turistického letoviska Grand Baie s písečnými plážemi, nákupními a sportovními centry, restauracemi, soukromými klinikami, mezinárodními školami nebo mistrovským 18 jamkovým golfovým hřištěm.

Prodejní nabídka zahrnuje poslední volné apartmány a penthousy se 2 nebo 3 ložnicemi, které se nacházejí v dvoupatrových apartmánových domech. To vše navíc v kombinaci s komfortním společným zázemím, fitness centrem, kavárnou, dětským hřištěm, upravenou zahradou s přírodním bazénem a přístupem do privátního plážového klubu 2Beach Club.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.


Video ke zhlédnutí:

 

Brožura ke stažení:

Ki Residences - brožura

Tato webová stránka používá soubory cookies.