Les Résidences de Mont Choisy

Butikový resort LES RÉSIDENCES DE MONT CHOISY se nachází v srdci Mont Choisy Smart City na okraji Grand Baie, jedné z nejvyhledávanějších oblastí na severu Mauriciu s písečnými plážemi a jediným 18 jamkovým golfovým hřištěm tohoto regionu. Resort nabízí kolekci 20 moderních apartmánů s komfortním společným zázemím, špičkovým servisem, službami osobní a zdravotní péče nebo přístupem do privátního plážového klubu 2Beach Club.

Získali jsme zastoupení na prodej nemovitostí v novém butikovém resortu LES RÉSIDENCES DE MONT CHOISY na severním pobřeží ostrova Mauricius, který je součástí oblíbeného přímořského letoviska Mont Choisy s veškerou občanskou vybaveností, dlouhou písečnou pláží a mistrovským 18 jamkovým golfovým hřištěm.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní apartmán v hlídaném bezpečí tohoto komorního resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do nejvyhledávanější turistické oblasti zálivu Grand Baie s nákupními centry, restauracemi a kavárnami, soukromými klinikami, mezinárodními školami a bohatým sportovním i společenským vyžitím.

Prodejní nabídka zahrnuje 20 moderních apartmánů se dvěma nebo třemi ložnicemi, které se nacházejí v řadových apartmánových domech situovaných v upravené zahradě s bazénem. To vše navíc v kombinaci s velmi komfortním společným zázemím a špičkovým servisem, včetně údržby a úklidu nebo profesionálních služeb osobní a zdravotní péče.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.


Videa ke zhlédnutí:

 

Brožury ke stažení:

Les Résidences de Mont Choisy - brožura

Les Résidences de Mont Choisy - brožura

Tato webová stránka používá soubory cookies.