One & Only Le Saint Géran

ONE&ONLY PRIVATE HOMES představuje limitovanou kolekci velkorysých moderních vil do osobního vlastnictví v ikonickém pětihvězdičkovém resortu One&Only Le Saint Géran, který se rozprostírá v nejkrásnější oblasti Belle Mare na východním pobřeží Mauriciu, na soukromém poloostrově lemovaném teplou tyrkysovou lagunou, kokosovými palmami a zářivě bílou písečnou pláží.

Získali jsme zastoupení na prodej luxusních nemovitostí v jednom z nejlepších hotelových resortů světa ONE&ONLY LE SAINT GÉRAN na východním pobřeží Mauriciu, v blízkosti mistrovských 18 jamkových golfových hřišť The Legend a The Links nebo jednoho ze třech mauricijských národních parků Bras d'Eau National Park.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit exkluzivní rezidenci v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož pětihvězdičkové zázemí můžete jako majitelé vil plně využívat, ať už se jedná o přístup do privátního klubu Club One s nejmodernějším fitness centrem, tenisovými kurty a celou řadou dalších sportovních zařízení, luxusního One&Only spa nebo privátního plážového klubu s restauracemi, bazény a přímým přístupem na soukromou písečnou pláž.

Prodejní nabídka zahrnuje 52 moderních vil se 2 až 6 ložnicemi a vlastním bazénem, které jsou situovány na pozemcích o velikosti cca 1 000 až 2 650 m² přímo u bílé písečné pláže nebo uprostřed tropické zahrady. Design vil navrhlo světoznámé architektonické studio SAOTA.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.

Video ke zhlédnutí:

Virtuální prohlídka:

 

Brožura ke stažení:

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.