O projektu

Pětihvězdičkový hotelový resort One&Only Le Saint Géran se rozprostírá na ploše 25 ha v nejkrásnější oblasti Belle Mare na východním pobřeží Mauriciu, na soukromém poloostrově lemovaném teplou tyrkysovou lagunou, kokosovými palmami a kilometry zářivě bílé písečné pláže.

Součástí tohoto exkluzivního letoviska je rezidenční projekt One&Only Private Homes, který představuje limitovanou kolekci 52 luxusních vil se 2 až 6 ložnicemi a vlastním bazénem situovaných na pozemcích o velikosti cca 1 000 až 2 650 m² přímo u bílé písečné pláže nebo uprostřed tropické zahrady. Vily jsou momentálně ve výstavbě a více než polovina z nich je již prodaná.

Architektonického zpracování se ujala celosvětově uznávaná jihoafrická kancelář SAOTA, jejíž koncepce propojila moderní design s přírodními prvky a barevností mauricijské flóry a fauny. To se odráží jak na exteriérech staveb, tak v otevřených vzdušných interiérech, které jsou k dispozici ve dvou moderních stylech a pěti různých půdorysných uspořádání pro dosažení maximálního komfortu a pohodlí. Velká pozornost je rovněž věnována výběru kvalitních materiálů a povrchových úprav i veškerému vnitřnímu vybavení.

Atraktivitu projektu dále zvyšuje pětihvězdičkové zázemí hotelu One&Only Le Saint Géran, které mohou všichni rezidenti One&Only Private Homes plně využívat, ať už se jedná o privátní klub Club One s nejmodernějším fitness centrem, hřištěm pro minigolf, tenisovými kurty a celou řadou dalších sportovních aktivit, centrum vodních sportů s loděnicí, zbrusu nový klub pro děti a teenagery, vyhlášené One&Only spa, špičkové restaurace nebo privátní plážový klub se soukromou písečnou pláží. Mimořádné výhody mohou majitelé vil čerpat také v One&Only resortech po celém světě.

Plán resortu ke zhlédnutí:

Dárkový poukaz

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.