O projektu

Nový developerský projekt The Residences at Meliá Seychelles představuje jedinečnou příležitost pro všechny, kteří na Seychelách hledají luxusní bydlení s komfortním servisem 5* hotelu a zajímavým investičním potenciálem.

Luxusní investiční apartmány The Residences at Meliá Seychelles jsou součástí nově vznikajícího resortu Seafront Estate, který se nachází v distriktu Roche Caiman na východním pobřeží největšího seychelského ostrova Mahé, cca 4 km od hlavního města Victoria a cca 5 km od mezinárodního letiště. Jedná se o prémiovou rezidenční a komerční oblast s veškerou občanskou vybaveností, resorty Eden Island, Pangia Beach a Enchanted Waterfront nebo luxusním 5* hotelem L'Escale Resort Marina & Spa. Momentálně je celý resort ve výstavbě s plánovaným dokončením na začátku roku 2026.

DEVELOPER

Developerem projektu je seychelská společnost se silným finančním zázemím Seafront Development Ltd, která vznikla spojením Land Marine Ltd a ASB Ltd. ASB Ltd je dceřinou společností Albwardy Investment LLC se širokým portfoliem výjimečných rezidenčních a komerčních nemovitostí na čtyřech kontinentech, včetně dvou luxusních 5* resortů Four Seasons na Seychelách.

PROVOZOVATEL A SPRÁVCE

Provozovatelem a správcem bude společnost Meliá Hotels & Resorts mezinárodní hotelové skupiny Meliá Hotels International, která provozuje více než 400 hotelů ve více než 40 zemích světa. Založena byla ve Španělsku v roce 1956 a v roce 1996 jako první hotelová společnost vstoupila na burzu. Společně s resortem Seafront Estate bude zajišťovat komplexní služby spojené s údržbou a pronájmem apartmánů (úklid, opravy, marketing atd.).

MODERNÍ REZIDENČNÍ KOMPLEX

The Residences at Meliá Seychelles je moderní rezidenční komplex s překrásným výhledem na Eden Island s mezinárodní marinou a sousední ostrovy Cerf a St. Anne. Komplex tvoří dva navzájem propojené šestipodlažní bloky (jižní a severní), které nabídnou celkem 68 luxusních apartmánů s 1, 2 a 3 ložnicemi a dva velkorysé penthousy se 3 ložnicemi. Z toho v jižním bloku komplexu se bude nacházet 40 apartmánů s licencí na krátkodobý pronájem a v severním bloku 28 apartmánů na rezidenční bydlení s licencí na dlouhodobý pronájem.

GARANTOVANÝ VÝNOS Z PRONÁJMU 5%

Apartmány s licencí na krátkodobý pronájem (40 apartmánů v jižním bloku) budou moci majitelé bezplatně využívat až 6 týdnů v roce. Zbývající část roku je bude pronajímat 5* hotel Meliá Seychelles. Minimální roční výnos z pronájmu těchto apartmánů byl vypočítán na 5% při obsazenosti 65%. Prvním 20 kupujícím je v prvních 3 letech tento výnos garantován.

ARCHITEKTURA A DESIGN

Architektonickou koncepci zpracovala celosvětově uznávaná jihoafrická architektonická kancelář DHK Architects ve spolupráci s renomovaným designérským studiem Source IBA, kteří ve svých návrzích propojili moderní design s klasickou elegancí a barevností seychelské přírody. To se odráží jak na exteriérech staveb dokonale harmonizujících s okolní krajinou, tak ve vzdušných a prosvětlených interiérech, které se maximálně otevírají překrásným výhledům na oceán a do venkovní zeleně. Velká pozornost byla rovněž věnována výběru kvalitních materiálů, povrchových úprav i nejnovějších technologií, aby byly všechny apartmány nejen esteticky působivé, ale i praktické a funkční.

AREÁL RESORTU

Resort Seafront Estate se rozprostírá na celkové ploše 4,5 ha a společně s apartmánovým komplexem The Residences at Meliá Seychelles bude jeho součástí také luxusní 5* hotel Meliá Seychelles se 120 pokoji, 3 restaurace se špičkovou gastronomií, Meliá spa & wellness centrum, posilovna, bazén, konferenční centrum, komerční zóna s obchody nebo první soukromá nemocnice na Seychelách.

VÝHODY PRO MAJITELE

Majitelé apartmánů budou moci využívat komfortní zázemí 5* hotelu Meliá Seychelles i celého resortu a mnoho dalších výhod, včetně služby concierge 24/7, každodenního úklidu, bezplatné snídaně apod. Příjemným bonusem navíc je také stříbrný status ve věrnostním programu Meliá Rewards, který nabízí přednostní přístup a slevy do ubytovacích zařízení Meliá Hotels International po celém světě.

Plán resortu ke zhlédnutí:

plan

Tato webová stránka používá soubory cookies.