The Residences at Meliá Seychelles

Nový developerský projekt na Seychelách The Residences at Meliá Seychelles představuje limitovanou nabídku 68 luxusních investičních apartmánů se servisem 5* hotelu Meliá Seychelles a výhledem na Eden Island. Apartmány můžete kupovat do osobního vlastnictví. Prvním 20 kupujícím je v prvních 3 letech garantován výnos z pronájmu 5%.

Získali jsme exkluzivní zastoupení na prodej investičních apartmánů The Residences at Meliá Seychelles, které se nacházejí v resortu Seafront Estate na východním pobřeží největšího seychelského ostrova Mahé, mezi hlavním městem Victoria a mezinárodním letištěm. Resort je momentálně ve výstavbě s plánovaným dokončením na začátku roku 2026.

Prodejní nabídka zahrnuje celkem 68 luxusních apartmánů, z toho 40 apartmánů s licencí na krátkodobý pronájem a 28 apartmánů na rezidenční bydlení s licencí na dlouhodobý pronájem. Provozovatelem a správcem je společnost Meliá Hotels & Resorts, která bude zajišťovat komplexní služby spojené s údržbou a pronájmem apartmánů.

Společně s apartmány bude součástí resortu také 5* hotel Meliá Seychelles se 120 pokoji, 3 restaurace, Meliá spa & wellness centrum, bazén, komerční zóna s obchody, konferenční centrum nebo první soukromá nemocnice na Seychelách.

 

Všechny apartmány můžete kupovat do osobního vlastnictví. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení dlouhodobého pobytu na Seychelách.

Virtuální prohlídka resortu ke zhlédnutí ZDE

Brožura ke stažení ZDE

 


Kompletní nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.