O projektu

Royal Palm Residences je jeden z nejluxusnějších developerských projektů na Seychelách. Rozprostírá se na svažitých pozemcích v severovýchodní části hlavního seychelského ostrova Mahé, v přímém sousedství národního parku Morne Seychellois. Jedná se o prémiovou lokalitu s nejkrásnějšími panoramatickými výhledy na Indický oceán a sousední ostrovy i se snadnou dostupností do hlavního města Victoria a na mezinárodní letiště. V letech 2014 a 2015 získal koncept projektu a jeho dokončená ukázková vila prestižní mezinárodní ocenění International Property Awards.

Developerem resortu je renomovaná seychelská společnost Royal Palm Development Company. Dokončené koloniální vily navrhla multidisciplinární architektonická kancelář ADD.Locus Architects, která na Seychelách projektovala také 5* hotelový resort Four Seasons či luxusní zázemí privátního ostrova Fregate.

Celková plocha resortu činí cca 30 hektarů, na kterých se bude rozprostírat 24 luxusních rezidencí s panoramatickými výhledy na Indický oceán, mořský národní park Sainte Anne Marine National Park, resort Eden Island a hlavní město Victoria. Každá z rezidencí je přitom koncipována zcela individuálně dle konkrétních požadavků klienta nebo jim přizpůsobena v závislosti na fázi výstavby.

Veškeré stavební práce jsou realizovány v souladu s vysokými standardy stanovenými developerem a s ohledem na udržitelnost a ekologii. Velká pozornost je tak věnována výběru kvalitních materiálů z místních zdrojů, energeticky úsporných technologií a dalších prvků jako jsou soukromé zásobníky na vodu, rozvody a sběr dešťové vody apod., aby se zkrátka co nejvíce ochránilo životní prostředí a snížila uhlíková stopa.

V současné době je resort již plně funkční s několika dokončenými koloniálními a moderními vilami, které se rozprostírají na velkorysých pozemcích obklopených tropickou zelení. Celý areál je uzavřenou komunitou se striktně omezeným a kontrolovaným vstupem, security 24 hodin denně a kamerovým systémem ve všech společných prostorách. Samozřejmostí je také nejnovější telekomunikační infrastruktura a v plánu je rovněž výstavba helipadu.

Plán resortu ke zhlédnutí:

plan


Brožura ke stažení:


Tato webová stránka používá soubory cookies.