ROYAL PALM RESIDENCES

ROYAL PALM RESIDENCES je jeden z nejluxusnějších rezidenčních projektů na Seychelách. Rozprostírá se v sousedství národního parku Morne Seychellois na hlavním ostrově Mahé, v prémiové lokalitě s nejkrásnějšími panoramatickými výhledy na Indický oceán a sousední ostrovy. Jedinečná kombinace působivé přírodní scenérie a dech beroucích výhledů vytváří z tohoto resortu dokonalé místo pro Váš nový domov i zajímavou investiční příležitost.

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej luxusních nemovitostí v resortu ROYAL PALM RESIDENCES v severovýchodní části hlavního seychelského ostrova Mahé, který obdržel za koncept developerského projektu a dokončenou ukázkovou vilu prestižní mezinárodní ocenění International Property Awards.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit soukromou rezidenci v hlídaném bezpečí tohoto výjimečného resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup na mezinárodní letiště, do hlavního města Victoria nebo do resortu Eden Island se soukromou poliklinikou, nákupní galerií a mezinárodní marinou.

Prodejní nabídka zahrnuje velkorysé pozemky, na kterých si můžete nechat postavit vilu přesně podle Vašich požadavků, i dokončené koloniální rezidence pro nejnáročnější klientelu z celého světa, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výhody své polohy a současně respektovaly i samotnou podstatu tropického života na Seychelách.


Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.


Brožura ke stažení:


Tato webová stránka používá soubory cookies.