Prodej nemovitostí

Resort Villas Valriche se rozkládá na 210 hektarech parkové zeleně, přičemž v současné době je postavena více než polovina z celkového počtu 288 luxusních vil, které lze kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. S koupí každé nemovitosti navíc automaticky získáváte členství v golfovém klubu Heritage Golf Club a příjemný bonus v podobě elektrického golfového vozíku pro pohyb v areálu. Jako majitelé nemovitosti pak splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.

Jediným typem bydlení ve Villas Valriche jsou samostatně stojící vily, které poskytují velkou míru klidu a soukromí. K dispozici jsou v různých velikostech a v osmadvaceti přírodních designech, do kterých se promítají prvky inspirované koloniální historií ostrova. Každou z rezidencí obklopuje pěstěná zahrada s pestrobarevnou vegetací a nechybí ani vlastní bazén nebo prostorná terasa, která poskytuje překrásné výhledy na golfové hřiště a do okolní krajiny s Indickým oceánem v pozadí. Nedílnou součástí každého domu je také garáž.

Nejmenší domy ke koupi jsou dvou ložnicové přízemní vily s obytnou plochou od 150 m², největší domy pak mají přes 400 m² a tři až čtyři ložnice v jednom až dvou podlažích. Každá z rezidencí se rozprostírá na soukromém pozemku se standardní rozlohou 700 až 2500 m², ovšem díky dostatku prostoru nemusí být výjimkou ani úchvatné pozemky přes 5000 m².

Koncepce interiérů, kterým často dominují velká francouzská okna, vychází ze snahy architektů o maximální propojení vnitřního prostoru s venkovní tropickou zelení. Stejně jako u exteriérů je i zde jasně patrná inspirace mauricijskou přírodou a koloniálním stylem, který je zajímavě kombinován s moderními prvky. Samozřejmostí je klimatizace a ve standardní výbavě je rovněž kuchyňská linka a kompletně zařízená koupelna s toaletou. Ostatní vnitřní vybavení lze vybírat v rámci jednotlivých balíčků, které obsahují vše od nábytku až po svítidla, dekorace, koberce, audiovizuální techniku, lůžkoviny, ručníky i kuchyňské nádobí a příbory.

Pokud se pro nákup nemovitosti rozhodnete, můžete kupovat buďto už postavenou vilu nebo jenom pozemek, na kterém si necháte vilu teprve vybudovat. Majiteli pozemku nebo již postavené vily se stáváte za tři až čtyři týdny, tedy po dodání veškerých standardních dokumentů spojených s nákupem a po uhrazení kupní ceny. Se stavbou vily, kterou si podle Vaší představy z nabídky vyberete, pak můžete počkat až pět let, přičemž samotný proces výstavby trvá přibližně jeden rok. Ty nejkrásnější a nejluxusnější pozemky s úchvatnými výhledy na Indický oceán představuje kolekce „Vista Collection“, v jejíž nabídce naleznete pozemky v různých velikostech od 1400 až po 2000 m².

Kromě koloniálních vil jsou od roku 2019 nově v prodeji také vily v moderním nadčasovém designu z kolekce „Contemporary Villa Collection“, kterou exkluzivně pro resort Villas Valriche navrhl renomovaný jihoafrický architekt Greg Scott. Tato kolekce zahrnuje tři typy vil - přízemní vily Glow a Bliss a jednopodlažní vilu Pure, jejichž koncepce propojuje jednoduché, čisté linie s přírodními materiály a zemitou barevností. Všechny vily disponují prostornými, vzdušnými interiéry, které se maximálně otevírají oceánu a venkovní zeleni. Obklopeny jsou částečně zastřešenými terasami plynule přecházejícími do elegantní zahrady s vlastním bazénem.

 

 

Vila Glow

 

 

Vila Bliss

 

 

Vila Pure

 

 

Aktuální nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE


<< zpět na úvod

Tato webová stránka používá soubory cookies.