Villas Valriche Mauricius

Tropický ráj se záplavou exotických rostlin a pestrou faunou, křišťálově čisté vody Indického oceánu lemované bílými plážemi a šťavnatou zelení, hluboké vodopády a tyrkysové laguny, úchvatná zákoutí panenské přírody, do kterých jsou zasazena špičková golfová hřiště s luxusními vilami obklopenými pěstěnými zahradami, absolutní soukromí a klid … to vše nabízí jeden z nejlepších rezidenčních golfových projektů současnosti VILLAS VALRICHE na ostrově MAURICIUS.

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej luxusních nemovitostí v exotickém resortu Villas Valriche na ostrově Mauricius, který obdržel mezinárodní ocenění International Property Awards za Nejlepší golfový projekt a Nejbezpečnější domov v Africe, dále titul Nejlepší rezidenční golfový resort a umístil se rovněž v žebříčku TOP 10 nejluxusnějších developerských projektů světa.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit nádhernou rezidenci na tomto rajském ostrově, přesněji na jeho jihozápadním pobřeží v oblasti kdysi proslulé svými třtinovými plantážemi - Domaine de Bel Ombre, kde se dnes sladce cítí nejen milovníci okouzlující tropické přírody, ale především golfisté a vyznavači nejrůznějších vodních sportů či dalších zážitkových aktivit.

Vybírat můžete ze široké nabídky samostatně stojících vil v osmadvaceti různých přírodních designech, přičemž velikosti se meze nekladou, jelikož developer je připraven vyhovět všem Vašim přáním, nebo můžete investovat do pozemku, na kterém si necháte vilu podle Vašich požadavků na míru postavit. Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely, nebo je pronajímat. S koupí každé nemovitosti navíc automaticky získáváte členství v golfovém klubu mistrovského osmnáctijamkového hřiště Heritage Golf Club, které bylo zvoleno jako nejlepší v oblasti Indického oceánu, a příjemný bonus v podobě elektrického golfového vozíku pro pohyb v areálu. Jako majitelé nemovitosti pak splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius.

 

Resort Villas Valriche představil novou kolekci moderních vil „Contemporary Villa Collection“ s úchvatnými výhledy na Indický oceán a golfové hřiště Heritage Golf Club. Kolekce zahrnuje tři typy vil - přízemní vily Glow a Bliss a jednopodlažní vilu Pure, které disponují prostornými interiéry plynule přecházejícími do zahrady s vlastním bazénem. Vily můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé automaticky získáváte pro sebe i svou rodinu členství v golfovém klubu Heritage Golf Club. S koupí nemovitosti rovněž splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na ostrově Mauricius. 

Videa ke zhlédnutí:


 

Brožury ke stažení:

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.