O projektu

Pangia Beach je luxusní butikový resort na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, na půli cesty mezi hlavním městem Victoria a mezinárodním letištěm. Tvoří jej čtyři luxusní čtyřpodlažní bytové domy, kde se nachází celkem 33 moderních apartmánů s panoramatickými výhledy na okolní ostrovy, přímým vstupem na pláž a do privátní mariny. Za tuto dokonalou architektonickou koncepci tak zcela právem získal mezinárodní ocenění jako Nejlepší rezidenční projekt na Seychelách a Nejlepší rezidenční projekt v Africe.

Developerem tohoto prestižního resortu je seychelská společnost Panosco Properties, jejímž zakladatelem byl velký obdivovatel Seychelských ostrovů Panos Papakokkinos. Právě on přišel s myšlenkou vytvořit v této krásné a strategicky zajímavé lokalitě komfortní resort odpovídající nejvyšším evropským standardům. Proměnit tento sen ve skutečnost se mu však již nepodařilo a proto jej zrealizovala jeho dcera Georgia, která se po letech vrátila zpět do své rodné země a s manželem Vincentem převzala vedení rodinné firmy i celého projektu. Název Pangia složený z části křestních jmen Pan-os a Geor-gia pak odkazuje na tento působivý příběh lásky a návratu a symbolicky připomíná, že byl projekt zahájen otcem a dokončen jeho dcerou.

Celková rozloha resortu činí 1,1 hektaru, přičemž zastavěno je jen lehce přes polovinu této plochy. Zde stojí čtyři luxusní čtyřpodlažní rezidence, ve kterých se nachází 29 moderních apartmánů s jednou až čtyřmi ložnicemi a 4 exkluzivní penthousy s unikátní plochou až 390 m², panoramatickou terasou a vlastním bazénem. Velmi komfortně je pojednáno také společné zázemí s perfektně vybaveným fitness centrem, sladkovodním bazénem, clubhouse, herní zónou a prostorem pro grilování. K dispozici jsou rovněž krytá parkovací stání pro osobní automobily a několik samostatných garáží. To vše obklopuje pěstěná tropická zahrada s přímým vstupem na písečnou pláž a do privátní mariny. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, pochopitelně nechybí security 24 hodin denně.

Architektonického zpracování se ujala celosvětově uznávaná jihoafrická kancelář SAOTA, jejíž koncepce propojila moderní design s přírodními prvky a barevností seychelské flóry a fauny. To se odráží jak na exteriérech staveb dokonale harmonizujících s okolní krajinou, tak v interiérech pojatých jako velmi prosvětlený vzdušný prostor maximálně otevřený do venkovní zeleně. Ve stejném stylu je navrženo také veškeré vnitřní vybavení, na němž se společně s architekty podílela sama majitelka projektu Georgia, která řadu let působila jako interiérová designérka v Londýně a New Yorku a nyní pracuje pod svou vlastní značkou Georgia Designs. Velká pozornost byla rovněž věnována výběru kvalitních materiálů a povrchových úprav, stejně jako nejnovějších energeticky úsporných technologií a dalších prvků, aby se co nejvíce ochránilo životní prostředí.

Resort Pangia Beach je tedy tou nejlepší adresou, která nabízí luxusní, bezpečné a pohodlné bydlení v komorním prostředí s téměř rodinnou atmosférou a se snadnou dostupností do hlavního města Victoria, na mezinárodní letiště i do všech částí seychelského ráje.

 

Plánek resortu ke zhlédnutí:

plan


Brožura ke stažení:

Pangia Beach Seychelles - brožura penthousy

Tato webová stránka používá soubory cookies.