Pangia Beach

Butikový resort Pangia Beach se nachází na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, na půli cesty mezi hlavním městem Victoria a mezinárodním letištěm. Resort nabízí poslední volné apartmány s panoramatickým výhledem na sousední ostrovy, přímým vstupem na pláž a do privátní mariny.

Získali jsme exkluzivní zastoupení na prodej nemovitostí v resortu Pangia Beach, který obdržel mezinárodní ocenění jako Nejlepší rezidenční projekt na Seychelách a Nejlepší rezidenční projekt v Africe. V současné době je resort již zcela dokončený a plně funkční.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit moderní apartmán v hlídaném bezpečí tohoto resortu, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do všech částí seychelského ráje i k veškeré občanské vybavenosti.

Prodejní nabídka zahrnuje poslední volné apartmány, které navrhla celosvětově uznávaná architektonická kancelář SAOTA. To vše navíc v kombinaci s velmi příjemnou komorní atmosférou a komfortním společným zázemím s clubhouse, fitness centrem a bazénem.

 

Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.

Vybrané nabídky nemovitostí:

Apartmán D5 Plocha 85 m² | 1 ložnice Seychely | Pangia Beach PRODEJ600 000 USD
Apartmán A1 Plocha 235 m² | 4 ložnice | bazén Seychely | Pangia Beach PRODEJ1 750 000 USD

 


Kompletní nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.