Pangia Beach Seychelles

Na rozhraní sytě zelených kopců seychelského ostrova Mahé a teplých průzračných vod Indického oceánu, jen několik kroků od písečné pláže a privátní mariny se rozprostírá nový rezidenční projekt PANGIA BEACH, který splňuje veškeré požadavky na moderní, bezpečné a komfortní bydlení. Úchvatné panoramatické výhledy na malebné sousední ostrovy, blízkost mezinárodního letiště i hlavního města Victoria jsou pak příjemným bonusem navíc.

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej luxusních nemovitostí v novém butikovém resortu PANGIA BEACH na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé, který získal mezinárodní ocenění jako Nejlepší rezidenční projekt na Seychelách a Nejlepší rezidenční projekt v Africe.

A tak nyní i Vy můžete vlastnit elegantní apartmán v hlídaném bezpečí prestižního bytového komplexu s privátní pláží a marinou, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup do všech koutů seychelského ráje, na mezinárodní letiště i do hlavního města Victoria. To vše navíc v kombinaci s příjemnou komorní atmosférou a velmi komfortním společným zázemím s fitness centrem, clubhouse a bazénem.

Limitovaná nabídka zahrnuje 29 moderních apartmánů a 4 exkluzivní penthousy s unikátní plochou až 390 m², panoramatickou terasou a vlastním bazénem, které se budou po dokončení nacházet ve čtyřech luxusních čtyřpodlažních domech projektovaných věhlasnou jihoafrickou architektonickou kanceláří SAOTA. V základní ceně každé bytové jednotky je jedno kryté parkovací stání, kotviště pro loď v privátní marině je možné přikoupit.


Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.


Videa ke zhlédnutí:


Brožura ke stažení:

Pangia Beach Seychelles - brožura penthousy

Tato webová stránka používá soubory cookies.