Zil Pasyon Residences Seychelles

V samém srdci nedotčené přírody privátního seychelského ostrova Félicité se rozprostírá jeden z nejexkluzivnějších rezidenčních projektů světa, který je dokonalým ztělesněním nekompromisního luxusu, elegantního nadčasového designu a velmi osobité moderní architektury - ZIL PASYON RESIDENCES SEYCHELLES - výjimečný prostor s maximální mírou komfortu a soukromí i vysoce nadstandardním servisem, jež splní všechna Vaše přání.

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej vysoce luxusních nemovitostí v unikátním resortu ZIL PASYON RESIDENCES SEYCHELLES na privátním seychelském ostrově Félicité. A tak nyní i Vy můžete vlastnit úchvatnou soukromou rezidenci na jednom z nejkrásnějších míst planety, které je skutečným rájem pro všechny milovníky vodních sportů a dalších zážitkových aktivit.

Nabídka zahrnuje pouhých 17 impozantních designových vil pro nejnáročnější klientelu z celého světa, které se rozprostírají na velkorysých pozemcích až na samém vrcholku ostrova, aby maximálně umocnily dech beroucí panoramatické výhledy na Indický oceán a současně poskytovaly vysokou míru soukromí.

Zcela mimořádné je také architektonické zpracování, které vsází na elegantní a stylově čisté provedení vzdušného prostoru, plně otevřeného do venkovní zeleně. Nadstandardní komfort pak završuje luxusní interiérové vybavení vyrobené v jednoduchém minimalistickém designu za použití nejušlechtilejších materiálů.

Vysoce moderní a ničím nekomplikovaný vzhled absolutně harmonizující s okolní přírodou tak z každé jednotlivé rezidence vytváří naprosto unikátní místo pro Vaši dokonalou relaxaci a jedinečnou investiční příležitost, která se už nikdy nebude opakovat.

S koupí nemovitosti, kterou můžete využívat pro vlastní účely nebo ji pronajímat, navíc získáváte trvalý pobyt na Seychelských ostrovech.

Tato webová stránka používá soubory cookies.