Prodej nemovitostí

Unikátnost rezidenčního projektu ZIL PASYON RESIDENCES SEYCHELLES spočívá nejen ve volbě atraktivní lokality - privátního seychelského ostrova Félicité, ale především v exkluzivní limitované nabídce nemovitostí, která zahrnuje pouhých 17 impozantních moderních vil pro nejnáročnější klientelu z celého světa. V současné době přitom probíhá počáteční fáze výstavby, takže je výběr zatím zcela jedinečný. S koupí nemovitosti, kterou můžete využívat pro vlastní účely nebo ji pronajímat, navíc získáváte pro sebe i svou rodinu trvalý pobyt na Seychelských ostrovech.

Všechny nabízené rezidence se rozprostírají na úchvatných pozemcích o rozloze 2.508 až 5.969 m² situovaných na samém vrcholku ostrova. K dispozici jsou převážně se třemi, čtyřmi a pěti ložnicemi s celkovou obytnou plochou 600 až 1.200 m², dále rozšířenou o venkovní terasy a dva privátní bazény. Navrženy jsou v jednotném vysoce moderním stylu jako ničím nekomplikovaný vzdušný prostor, který se maximálně otevírá do okolní zeleně a poskytuje tak dech beroucí panoramatické výhledy na Indický oceán a sousední ostrovy. Tomu napomáhají velké prosklené posuvné stěny, které absolutně stírají rozdíl mezi interiérem a exteriérem a současně i celou konstrukci stavby vizuálně odlehčují a prosvětlují slunečními paprsky.

S ohledem na místní členitý terén je každá rezidence rozdělena do několika výškových úrovní organicky navazujících na masivní žulové skály, což se odráží v charakteru celého objektu i v jeho dokonalém vnitřním uspořádání. Centrem obytné plochy je prostorově velkorysé přízemí volně navazující na slunnou terasu s překrásným atypicky tvarovaným bazénem, jehož hladina opticky splývá s tyrkysovým oceánem. Tvořeno je reprezentativní obývací částí s integrovanou designovou jídelnou a kuchyní a dále dvěma až čtyřmi přepychovými ložnicemi s vlastním zázemím. Hlavní a doslova královská ložnice se přitom rozprostírá v celém horním podlaží pojatém jako vysoce komfortní klidová zóna, opět zcela otevřená tropické přírodě. Dominantou tohoto působivého prostoru je pak nádherný zapuštěný bazén s velmi efektním prvkem v podobě proskleného dna, kterým proniká příjemné lomené světlo do přízemí.

Eleganci a vzdušnost, jež jsou charakteristickými rysy vnějšího i vnitřního konceptu stavby, dále umocňuje nadčasový minimalistický design založený na jednoduchých geometrických tvarech, čistých liniích a jemné barevnosti, převážně v odstínech béžové, hnědé a bílé. Veškerý komfort a pohodlí pak završuje luxusní interiérové vybavení, včetně všech nejmodernějších technologií, vyrobené za použití ušlechtilých materiálů a dekorativních prvků odkazujících na seychelskou flóru a faunu. Toto mimořádné architektonické zpracování společně s neobyčejnou přírodní krásou ostrova Félicité tak z každé impozantní rezidence vytváří naprosto unikátní místo pro dokonalou relaxaci a jedinečnou investiční příležitost, která se nemusí už nikdy opakovat.


Aktuální nabídka nemovitostí na vyžádání ZDE

Tato webová stránka používá soubory cookies.