O projektu

Vášeň pro moderní architekturu, elegantní design a čistou nedotčenou přírodu - to vše v sobě snoubí kreolský název „ZIL PASYON“ - „Ostrov vášně“.

ZIL PASYON RESIDENCES SEYCHELLES je v současnosti jedním z nejexkluzivnějších rezidenčních projektů světa, který se rozprostírá na necelých třech hektarech privátního seychelského ostrova Félicité vzdáleného přibližně 55 kilometrů severovýchodním směrem od hlavního seychelského ostrova Mahé a pouhé 4 kilometry od ostrova La Dique.

Celý projekt je situován až na samém vrcholku ostrova, kde se na velkorysých pozemcích o rozloze 2.508 až 5.969 m² bude po dokončení rozkládat pouhých 17 impozantních moderních vil navržených přesně tak, aby absolutně splývaly s místním terénem a současně poskytovaly vysokou míru soukromí. Tomu napomáhá jejich pozoruhodně členitá architektura, která svými ostře geometrickými tvary a použitými vysoce kvalitními materiály jakoby kopírovala všudypřítomné černé granitové skály. Masivní konstrukci staveb vizuálně odlehčují velké prosklené stěny, které vnáší do vnitřních prostor potřebné sluneční paprsky a současně je propojují s okolní tropickou přírodou. Dominantou každé rezidence jsou pak atypicky řešené privátní bazény organicky zapuštěné ve svahu nad sebou, přičemž bazén v horní části nabízí velmi působivý designový prvek v podobě proskleného dna, kterým proniká příjemné lomené světlo do přízemí.

Zcela mimořádné je také architektonické zpracování interiérů, jejichž celkový koncept vsází na elegantní a stylově čisté provedení vzdušného prostoru, který se plně otevírá do venkovní zeleně a poskytuje tak nepřekonatelné panoramatické výhledy na tyrkys Indického oceánu. Dispozičně je tento plně klimatizovaný prostor rozčleněn do několika výškových úrovní s reprezentativní obývací částí volně navazující na slunnou terasu s bazénem, jedinečnou trendovou kuchyní a třemi až pěti úchvatnými ložnicemi s vlastním zázemím. Nadstandardní komfort pak završuje luxusní interiérové vybavení vyrobené v jednoduchém minimalistickém designu za použití nejušlechtilejších materiálů a dekorativních prvků odkazujících na seychelskou flóru a faunu.

Atraktivitu a pohodlí resortu dále umocňuje přepychové zázemí nově otevřeného hotelového komplexu světoznámé značky Six Senses, který se rozprostírá ve stínu kokosových palem na pobřeží. Všichni rezidenti tak mohou plně využívat jeho vysoce nadstandardní servis, ať už se jedná o služby velmi pozorného personálu připraveného splnit každé přání, možnost celodenního stravování v soukromí vily nebo v některé ze špičkových restaurací, lekce jógy s osobním trenérem, kurzy vaření či nejrůznější programy pro děti nebo nepřekonatelné wellness procedury ve vyhlášeném Six Senses Spa s fitness centrem a saunami. Stejně tak hotelový personál zajistí veškerý servis spojený s údržbou nemovitosti a v případě zájmu také její pronájem v době nepřítomnosti majitelů.

Díky tomuto velkoryse pojatému konceptu, který vznikl pod vedením věhlasného architekta Richarda Hywela Evanse v proslulém londýnském studiu RHE, se tak z místa, kde byly kdysi pouze kokosové plantáže, stala jedna z nejexkluzivnějších adres světa, která kromě vysokého luxusu, komfortu a soukromí nabízí také pestrou paletu nevšedních zážitků a sportovních aktivit ve vodě i na souši a to jak na ostrově Félicité, tak za jeho branami.

 

Plán resortu ke zhlédnutí:

Dárkový poukaz

 

Tato webová stránka používá soubory cookies.